دلخوری تکنیکی‌ترین فوتبالیست ایران از دعوت نشدنش به تیم منتخب ۹۸

سایت بدون – ابراهیم تهامی مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت که عدم دعوت از وی در بازی منتخب سرخابی‌ها و تیم منتخب ۹۸ توهین به مردم خوزستان بود.

 ابراهیم تهامی در خصوص عدم حضور در دیدار منتخب سرخابی‌ها و منتخب تیم ۹۸ که برای گرامیداشت یاد علی انصاریان و مهرداد میناوند برگزار شد، عنوان کرد: نمی‌دانم چه بگویم ولی اشکالی ندارد. دوست داشتم در این بازی که برای گرامیداشت این دو عزیز برگزار شد شرکت می‌کردم ولی دعوت نشدم و فکر می‌کنم دوستان کار خوبی انجام ندادند. اگر من را دعوت می‌کردند قطعا این بازی جذاب‌تر می‌شد.

وی ادامه داد: نمی‌دانم چه کسانی مقدمات برگزاری این بازی را فراهم کردند اما من هم می‌توانستم در این بازی حضور داشته باشم. جالب اینجا است که برخی بازیکنان اصلا در استقلال و پرسپولیس نبودند و به تیم ملی هم دعوت نشدند اما در این بازی حضور داشتند. زیاد ناراحت نیستم اما معتقدم دعوت نشدنم به این بازی توهین به مردم خوزستان بود.

تهامی یادآور شد: همیشه با تیم پیشکسوتان در آبادان و اهواز فوتبال بازی می‌کنم و بدنم از همه بازیکنانی که در این بازی به میدان رفتند آماده‌تر بود. دوست داشتم در این بازی به میدان بروند اما قسمت نبود. فکر می‌کنم مردم بهترین قاضی هستند.

مطلب پیشنهادی

ریشه و داستان ضرب المثل «به مرغشان کیش نمی توان گفت»

سایت بدون – کیش کردن مرغ به معنای صدایی است که برای هدایت کردن مرغان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *