آخرین خبرها

مهمانان فصل دوم جوکر معرفی شدند

با پایان فصل دوم برنامه جوکر به کارگردانی احسان علیخانی که مخاطبان بسیاری را جذب کرد مهمانان فصل دوم این رئالیتی شو معرفی شدند.

سایت بدون – فصل اول رئالیتی شوی جوکر به کارگردانی احسان علیخانی و حامد میرفتاحی روز دوشنبه ۲۸ آذرماه درحالی به پایان رسید که مهمانان فصل دوم آن نیز مشخص شد.
جوکر به میزبانی سیامک انصاری، متفاوت‌ترین مسابقه در نمایش خانگی است که تهیه‌کنندگان اجرایی آن امیرحسین بزرگ‌زادگان و محسن نجفی سولاری می‌باشند.

اولین مهمانان فصل دوم جوکر

در فصل دوم برنامه جوکر، وحید آقاپور بازیگر طناز برنامه ممیزی به همراه ایمان صفا که این روز‌ها در سریال نیسان آبی نقش آفرینی می‌کند حضور داشته و شرکت کنندگان دیگر نیز به زودی معرفی خواهند شد.  

مهمان فصل دوم جوکر

در ویدئویی که از شرکت کنندگان فصل دوم رونمایی شد وحید آقاپور از احتمال برنده شدن خود گفت و ایمان صفا هم به اعتماد به نفس کامل خود را برنده نهایی اعلام کرد و گفت که جایزه را برای او کنار بگذارند.
فصل اول برنامه جوکر در چهار قسمت منتشر شد و از ابتدا با استقبال مخاطبان مواجه شده و به یکی از پربیننده‌ترین مسابقات در شبکه نمایش خانگی تبدیل شد.زمان پخش فصل دوم جوکر

  زمان انتشار فصل دوم این رئالیتی شو که همزمان با پخش سری اول تصویربرداری می‌شود به زودی اعلام گردیده و باید منتظر ماند و دید که کدامیک از چهره‌های ایرانی همگروه ایمان صفا و وحید آقاپور هستند.
جوکر برنامه‌ای متفاوت است که از این پس روز‌های دوشنبه ساعت ۸ صبح از پلتفرم فیلیمو در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.  

برچسب‌ها: , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }