ویدئویی درباره قصر کریستیانو رونالدو در شهر تورین /ویوی ابدی آقای CR7

سایت بدون -انتقال کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس دنیای فوتبال را به لرزه درآورد. این بازیکن ۳۳ساله به زندگی در اسپانیا پایان بخشید و راهی ایتالیا شد تا ماجرایی جدید را در این کشور آغاز کند، ماجرایی که شاید آخرین بخش کتاب ورزشی او باشد.
رونالدو ۱۴۰۰ کیلومتر آن‌طرف‌تر از مادرید، به تورین رفت و نه ‌تنها باید در تیمی جدید جا می‌افتاد و زبانی جدید را یاد می‌گرفت، بلکه باید خانواده‌اش را هم منتقل می‌کرد و آنها را به خانه‌ای جدید می‌برد.
هر فوتبالیستی دغدغه‌هایی دارد که باید حل شوند، مانند محل زندگی‌ و این می‌تواند کار او را دشوار کند. گاهی باشگاه برای بازیکن خانه پیدا می‌کند و گاهی هم بازیکنان می‌خواهند خودشان اوضاع را در دست بگیرند. دیوید بکام در یافتن خانه در مادرید مشکل داشت و مایکل اوون هم در مادرید به همین مشکل برخورد کرد.
اما رونالدو در تورین دردسری در این زمینه نداشته است. او حالا در کشوری که فرهنگی متفاوت دارد جا افتاده است. رونالدو گزینه‌های مختلفی را برای خانه داشت اما ترجیح داد دو ویلای متصل به هم را در شمال ایتالیا داشته باشد. خانه کاپیتان پرتغال در قلب تورین و در بالای تپه‌های گران مادره ده دیو است و همانطور که می‌توان انتظار داشت، رسیدن به خانه‌ او تنها از یک مسیر اختصاصی امکان‌پذیر است.
برای رونالدو، حفظ حریم شخصی اهمیت بسیاری دارد و برگ‌های انبوه درختان و گیاهان اطراف مانع این می‌شوند که کسی بتواند خانه رونالدو را به‌خوبی ببیند. البته این دو ویلا در محلی واقع شده‌اند که می‌توان از آنها منظره زیبای شهر، تپه‌ها و کوه‌ها را تماشا کرد. در گزارشی که گاتزتا منتشر کرده است، آمده: «انگار شهر تورین زیر پای رونالدو قرار دارد. این تقدیری است که شهر از قهرمان جدیدش کرده است، قهرمانی که آنها مدت‌ها بود منتظرش بودند.» در ادامه گزارش نوشته شده که رونالدو از این جهت این دو ویلا را انتخاب کرده که هم داخل آنها و هم محل قرارگیری‌شان شبیه به خانه‌ای است که در اسپانیا داشت. ورودی این دو ویلا از هم جدا است و یک باغ بزرگ در آن قرار دارد که کودکان رونالدو می‌توانند در آنها مشغول بازی شوند. ویلای او مانند خانه هر ورزشکار دیگری یک باشگاه بدنسازی و یک استخر هم دارد. گفته می‌شود جان الکان، رییس هیات مدیره فیات کرایسلر همسایه او است.
شهر تورین محل زندگی افراد مشهور بسیاری بوده است، از اومبرتو اکو، رمان‌نویس ایتالیایی که مدتی در تورین زندگی کرد تا فریدریش نیچه، فیلسوف آلمانی که مرتبا به این شهر سر می‌زد.

ویلای هزار متری که رونالدو در آن ساکن است در واقع سه ساختمان جداگانه است که داخل آن هشت اتاق خواب دارد و یک استخرداخلی  و پیش از این زین الدین زیدان و فابیو کاناوارو در آن زندگی می کردند

مطلب پیشنهادی

در های دربی تهران به روی زنان گشوده شد/ تماشاگران ویژه پرسپولیس و استقلال

مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس روز گذشته جلسه‌ای را با مسئولان ذی‌ربط برای هماهنگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *