آیا الکساندر نوری کاوه رضایی را به آلمان می برد؟

سایت بدون – گفته می‌شود الکس نوری سرمربی ایرانی‌الاصل هرتا برای پیاده کردن ایده‌های تاکتیکی خود برای استفاده از دو مهاجم قصد دارد از کاوه رضایی در کنار پیانتک لهستانی بهره ببرد و به همین خاطر تور خود را برای صید ستاره ایرانی بروژ پهن کرده است.

قرارداد قرضی کاوه رضایی با شارلروا تا یکی، دو ماه دیگر به پایان می‌رسد تا این بازیکن دوباره در مسیر بازگشت به بروژ قرار بگیرد.

پنج میلیون یورو هزینه‌ای بود که قهرمان بلژیک دو فصل پیش برای ستاره ایرانی پرداخت کرد و حالا در فاصله دو سال تا انتهای قراردادش با کاوه تصمیم دارد با پایان دادن به حضور قرضی این گلزن قهار در جمع زبراها او را به اردوی خود بازگرداند. سایت ووته بال ۲۴ بلژیک چند روز پیش در گزارشی مدعی شد حضور دو هفته‌ای در اردوی پیش‌فصل می‌تواند سرنوشت آتی کاوه رضایی را مشخص کند، چون اگر ستاره ایرانی نتواند رضایت کلمنت سرمربی این تیم را جلب کند دوباره در سبد فروش باشگاه قرار می‌گیرد، اما این بار نه به صورت قرضی بلکه به صورت دائم.

بنا به ادعای این سایت بلژیکی در صورتی که کاوه نتواند در پلن تاکتیکی سرمربی بروژ جایی برای خود دست و پا کند پروسه فروش او به سایر باشگاه‌ها استارت می‌خورد تا بروژ بخش عمده‌ای از هزینه رکوردشکن پنج میلیون یورویی دو فصل قبل را جبران کند به خصوص که شارلروا امسال به صورت رایگان و تنها پرداخت یک‌چهارم دستمزد یک میلیون یورویی از درخشش ستاره ایرانی بهره برد. کاوه در این فصل با ۱۲ گل زده و چهار پاس گل در رده سوم برترین گلزنان ژوپیرلیگ جا خوش کرده و دوباره نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته است.

موجی بیات مدیر برنامه جنجالی کاوه رضایی که هنوز هم درگیر پرونده فساد در فوتبال بلژیک است چندی پیش بعد از سفری که به آلمان داشت (قبل از شیوع ویروس کرونا) ملاقاتی با چند باشگاه بوندس‌لیگایی از جمله سران هرتا در برلین داشت تا پیرامون گزینه‌های انتقالی از ژوپیرلیگ به آلمان بحث و تبادل نظر داشته باشد که برخی رسانه‌های این کشور این مذاکرات را بی‌دلیل به ماجرای انتقال احتمالی ستاره‌ای همچون کاوه رضایی به بوندس‌لیگا ندانستند. گفته می‌شود الکس نوری سرمربی ایرانی‌الاصل هرتا برای پیاده کردن ایده‌های تاکتیکی خود برای استفاده از دو مهاجم قصد دارد از کاوه رضایی در کنار پیانتک لهستانی بهره ببرد و به همین خاطر تور خود را برای صید ستاره ایرانی بروژ پهن کرده است.

کریم بالحسین سرمربی فرانسوی و موفق شارلروا که نقشی مهم در اوج گیری دوباره کاوه رضایی در ژوپیرلیگ دارد در آخرین صحبت‌های خود پیرامون آینده این بازیکن با ابراز تأسف از اینکه فصل بعد نمی‌تواند همچنان رضایی را در اختیار داشته باشد، گفت: «شک ندارم فصل آتی کاوه با پیراهن تیمی بزرگ و سرشناس بیشتر از همیشه قابلیت‌های خود را بروز خواهد داد».

مطلب پیشنهادی

کاشت مژه چه دردسرهایی برای شما دارد/ پرتر اما …

سایت بدون – چیزی که زیاد است، تکنیک و روش‌های مختلف و متفاوت برای زیباتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *