استقبال چشمگیر کاربران از جدیدترین نسخه iOS

http://blog.tmcnet.com/blog/rich-tehrani/assets_c/2018/12/trio-iphones-ios-thumb-500x464-16716.jpg

سایت بدون -تازه‌ترین آمارهای منتشر شده از توزیع و محبوبیت نسخه‌های iOS نشان می‌دهد که بالغ بر ۷۰ درصد از کاربران آیفون و دارندگان محصولات اپل، آخرین و جدیدترین نسخه از سیستم عامل (IOS12) (IOS) را دریافت و دانلود کرده‌اند.
سایت بدون -بسیاری از کارشناسان بر این باورند که این اتفاق می‌تواند خبر خوشحال کننده‌ای برای اپل به شمار بیاید، چراکه موفق شده است از بزرگترین رقیب خود یعنی گوگل در انتشار و عرضه جدیدترین نسخه از سیستم عامل خود جلو بیفتد. باوجود میزان محبوبیت و توزیع نسخه‌های مختلف سیستم‌عامل اندروید که به‌صورت روتین توسط خود گوگل ارائه و منتشر می‌شود، مؤسسات تحقیقاتی مختلفی همواره به انتشار آمارهای مربوط به توزیع نسخه‌های سیستم عامل iOS می‌پردازند که توسط اپل نیز به تأیید می‌رسد.
اپل چند ماه پیش بود که نسخه به روزرسانی شده و جدید سیستم‌عامل موبایلی خود یعنی ۱۲ iOS را به‌صورت عمومی و برای همه کاربران عرضه کرد تا بدین وسیله کاربران گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آی‌پد بتوانند با نصب و دریافت جدیدترین نسخه ارائه شده توسط اپل، از قابلیت‌های جدید آن نیز بهره‌مند شده و به افزایش سرعت دستگاه خود نیز کمک کنند. بسیاری از نسخه‌های جدید سیستم‌عامل‌های موبایل در ابتدای انتشار عمومی چندان از استقبال کاربران برخوردار نمی‌شوند و معمولاً حداقل یک سال طول می‌کشد تا توسط کاربران گوشی‌های هوشمند به‌صورت وسیع و گسترده مورد استقبال قرار گرفته و نصب شوند. به‌عنوان مثال، گوگل که تقریباً در اوایل سال‌جاری میلادی بود که جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید ملقب به اندروید پای (نسخه ۹.۰) را عرضه کرد، اما به‌دلیل اینکه اندروید توسط شرکت‌های تولیدکننده بسیاری نظیر سامسونگ، ال‌جی، هواوی، شیائومی، سونی و به‌صورت کلی بجز خود گوگل توسعه و منتشر می‌شود، معمولاً مدت بیشتری در مقایسه با توزیع و محبوبیت نسخه‌های جدید iOS که توسط اپل منتشر می‌شود، طول می‌کشد.

مطلب پیشنهادی

سینمای جهان در تسخیر پسران بد/ کمدی قدیمی خریدار دارد

کمدی اکشن «پسران بد: بران یا بمیر» در نخستین هفته اکران خود موفق به ثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *