این تنیسور دختر ایرانی چگونه به گرنداسلم می رسد؟

تکلیف دختر تنیس‌باز ایران برای حضور در گرنداسلم جوانان استرالیا با اعلام رنکینگ ژانویه ۲۰۲۴ مشخص می‌شود.

سایت بدون – ماندگار فرزامی دختر تنیس‌باز ایران  به دنبال این است که مانند مشکات الزهرا صفی جواز حضور در گرند اسلم‌های جوانان را به دست آورد.

 فرزامی با حضور در مسابقات بین المللی مختلف در حال جمع کردن امتیاز و بهبود جایگاه خود در رنکینگ جوانان است. دختر ۱۷ ساله تنیس ایران در حال حاضر در رده ۲۷۹ جوانان جهان قرار دارد.

۱۲۸ نفر اول رنکینگ، کاندیدای حضور در گرنداسلم هستند. اول ژانویه ۲۰۲۴ رنکینگ جهانی به روز می شود و نفراتی که سن آنها بیشتر از ۱۸ سال است، از رنکینگ خارج می شوند از این رو این احتمال است که با خارج شدن این نفرات، فرزامی بتواند بهبود جایگاه داشته باشد و جواز حضور در گرنداسلم استرالیا را به دست آورد. همچنین امتیاز مسابقات j۲۰۰ جوانان هم که در کیش برگزار می شود، می‌تواند به فرزامی برای حضور در گرنداسلم استرالیا کمک کند.

 در صورتی که فرزامی نتواند به گرنداسلم استرالیا برسد، این شانس را دارد با گرفتن امتیاز مسابقات دیگر  خودش را به گرنداسلم فرانسه برساند.

فدراسیون ایران در حال حاضر نام ماندگار فرزامی را برای گرنداسلم استرالیا ثبت نام کرده است اما ۱۴ روز مانده به آغاز این مسابقات جدول مقدماتی و اصلی این مسابقات مشخص می شود. فدراسیون ایران با فدراسیون استرالیا مکاتبه کرده تا دعوتنامه برای فرزامی ارسال شود تا او بخشی از کارهای مربوط به اخذ ویزا را انجام دهد.

پیش از این مشکات الزهرا صفی اولین دختر تنیس باز ایران بود که توانست به گرنداسلم جوانان راه یابد و باید دید فرزامی می‌تواند دومین دختر ایرانی حاضر در این مسابقات معتبر باشد یا خیر.

مطلب پیشنهادی

کاشت مژه چه دردسرهایی برای شما دارد/ پرتر اما …

سایت بدون – چیزی که زیاد است، تکنیک و روش‌های مختلف و متفاوت برای زیباتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *