این ۷پرسپولیسی در آستانه پوکر قهرمانی هستند

سایت بدون – در تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جاری، ۷ بازیکن حضور دارند که در صورت قهرمانی این تیم در لیگ نوزدهم، چهارمین قهرمانی متوالی خود را جشن می‌گیرند.

در صورت قطعی شدن قهرمانی تیم کنونی پرسپولیس هفت بازیکن سابقه کسب چهار قهرمانی متوالی را در تیم خواهند داشت و هفت بازیکن هم سومین قهرمانی متوالی‌شان در لیگ برتر را جشن خواهند گرفت.

سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، بوژیدار رادوشویچ، محسن ربیع‌خواه، علیرضا بیرانوند، محمد انصاری و علی علیپور ۷ بازیکنی هستند که در تمام قهرمانی‌های سه فصل گذشته پرسپولیس در لیگ برتر حضور داشته و با قطعی شدن قهرمانی، پوکر قهرمانی را جشن می‌گیرند.

از طرف دیگر احمد نوراللهی، وحید امیری، شجاع خلیل‌زاده، سیامک نعمتی، بشار رسن و احسان حسینی هم تاکنون دو بار متوالی قهرمانی لیگ را تجربه کرده‌اند و می‌توانند سومین قهرمانی را هم جشن بگیرند. امید عالیشاه هم در دو قهرمانی همراه تیم بوده، اما زمانی که برای سپری کردن دوران مقدس سربازی از پرسپولیس جدا شد موفق به همراهی تیم نشد هر چند که چند هفته‌ای در کنار تیم بود.

عالیشاه در فصل ۹۵-۹۶ سرباز شد و به تراکتور رفت، در سال ۹۶-۹۷ هم به تیم برگشت، اما چون پس از نیم فصل سربازی‌اش تمام شد سه چهار هفته آخر را با تیم تمرین کرد، اما به میدان نرفت.

مطلب پیشنهادی

سینمای جهان در تسخیر پسران بد/ کمدی قدیمی خریدار دارد

کمدی اکشن «پسران بد: بران یا بمیر» در نخستین هفته اکران خود موفق به ثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *