باکینگهام از مگان مارکل انتقام می‌گیرد

باکینگهام از مگان مارکل انتقام می‌گیرد

سایت بدون – با تشدید اختلافات میان اعضای خاندان سلطنتی انگلیس و طرح ادعاهای جدید، احتمال ورود یک شرکت حقوقی به این جنجال و شکایت از مگان مارکل قوت گرفته است.

به نوشته روزنامه دیلی میل، با شکایت یک پیشکار ارشد کاخ باکینگهام از «مگان مارکل» عروس ولیعهد بریتانیا و همسر شاهزاده هری و متهم کردن او به انجام “رفتار ناشایست و غیرقابل قبول” در قبال دو دستیار شخصی و تضعیف شخصیت فرد دیگری، پای تحقیقاتی به میان آمده که قرار است به دست یک شرکت حقوقی صورت بگیرد.

با تشدید بن‌بست میان طرفین، “میل آن ساندی” فاش کرد که مگان مارکل در نامه‌ای به کاخ باکینگهام خواستار دریافت اسناد، ایمیل‌ها و یا پیام‌های کتبی مرتبط به این شکایت علیه خودش شده است. اما کادر سلطنتی در حرکتی بی‌سابقه که قطعا به تنش‌ها می‌افزاید، خواستار ورود یک طرف سوم به ماجرای تحقیقات شده است.

اما نشانه‌هایی از مقابله به مثل احتمالی مگان مارکل علیه آنچه “کمپین بدنام‌سازی” می‌خواند، دیده شده است و یک منبع ارشد در کاخ باکینگهام هم دریافت نامه از دفتر مگان برای مشاهده “مدارک” را تایید کرد. الیزابت دوم این درخواست را به شاهزاده چارلز، ولیعهد بریتانیا ارجاع داد که کارکنانش در حال بررسی مدارک هستند.

همسر شاهزاده هری، اتهامات کارکنان کاخ علیه خودش را رد می‌کند. با این حال یک منبع مطلع در میان خاندان سلطنتی بریتانیا به تایمز گفت که “بدترین وقایع واقعی هنوز ظاهر نشده است و چند داستان دلخراش برای گفتن وجود دارد.”

کاخ باکینگهام، شاهزاده هری و مگان مارکل هنوز در این رابطه اظهارنظری نداشته‌اند.

مطلب پیشنهادی

معرفی فیلم/ اولین طالع نحس؛ ترس عمیق از اهریمن

فیلم «اولین طالع نحس» که به تازگی اکران شده و مورد استقبال هم قرار گرفته، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *