باگ جدید اینستاگرام؛ حدف لایک کاربران در ۶ کشور به شکل تصادفی!

اینستاگرام وجود یک باگ جدید را درسیستم خود تایید کرد. این باگ باعث شد که به طور تصادفی لایک ها از فید کاربران در شش کشور حذف شود.

سایت بدون – به نظر می رسد یک گاف عجیب باعث شده که اینستاگرام به طور تصادفی لایک ها را در پست های مختلف حذف کند. این موضوع را اینستاگرام رسما نزد بیزینس اینسایدر افشا کرده است.

درواقع اینستاگرام تایید کرد که لایک های تعداد زیادی کاربر در شش کشور به طور کامل از بخش فید حذف شده است. اینستاگرام من پذیرش این گاف اعلام کرد که این بخشی از یک آزمایش جهانی بود.این شرکت تأیید نمی کند که چگونه بسیاری از کاربران تحت تأثیر قرار گرفته اند اما آمارها نشان می دهد تعداد افراد متاثر از این مشکل کم نیست.

در ماه ژوئیه ، اینستاگرام آزمایشی را برای پنهان کردن تعداد «لایک ها» در کانادا انجام داد و سپس آن را در استرالیا ، نیوزلند ، برزیل ، ایرلند ، ایتالیا و ژاپن دنبال کرد. این تست بدان معنی است که تعداد “لایک” ها دیگر به صورت عمومی منتشر نمی شود و فقط در دسترس خود کاربر است. این آزمایش به معنای حذف کامل لایک نبود بلکه باعث میشد تعداد لایک برای برخی از کاربران حذف شود.

اکنون به نظر می رسد این آزمون کشورهای مذکور را دچار مشکلاتی کرده و برخی کاربران در استرالیا و کانادا به طور کامل لایک های خود را از دست بدهند. اینستاگرام ضمن تأیید این موضوع اعلام کرد که مشکل در روزهای آینده برطرف خواهد شد. سخنگوی اینستاگرام نیز گفت: “آزمایش ما در مورد از بین بردن فشار شمارش ها با خصوصی سازی آنهاست نه حذف کامل لایک ها.”

مطلب پیشنهادی

معرفی کتاب/ بلندهای بادگیر؛ عاشقانه ای دیوانه وار

سایت بدون -بادگیر ترجمه کلمه اسکاتلندی الاصل Wuthering است. این لغت در واقع به معنای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *