بی احتیاطی در اردوی تیم ملی؛ بی خیالِ کرونا!/عکس

سایت بدون – اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایطی آغاز شده که پس از یک روز تست کرونای دو نفر از بازیکنان دعوت شده به اردو مثبت اعلام شده است.

دور جدید اردوی تیم ملی برای برگزاری دیدار دوستانه با سوریه در تاریخ ۱۰ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ از روز گذشته (سه‌شنبه) در هتل المپیک تهران آغاز شد. ۲۴ ساعت از زمان اردو نگذشته که مشخص شد سه بازیکن دعوت شده به اردو از جمله مهدی قایدی، رشید مظاهری و عارف غلامی مبتلا به ویروس کرونا هستند. تست مهدی قایدی پیش از ورود به اردو و آزمایش دو بازیکن دیگر در اردوی تیم ملی مثبت شد. در واقع قایدی در اردو حضور پیدا نکرد.

با این حال تصاویر منتشر شده روی سایت فدراسیون فوتبال نشان می‌دهد که برخی از بازیکنان بدون ماسک وارد هتل شدند یا هنگام ورود و برای عکس گرفتن ماسک خود را برداشته‌اند. رشید مظاهری یکی از همان‌هایی است که تصویر او هنگام ورود به اردوی تیم ملی بدون ماسک ثبت شده و این امکان وجود دارد که دیگر بازیکنان تیم ملی هم آلوده شده باشند.

بازیکنان دیگری هم بودند که هنگام ورود به اردو و پیش از انجام تست کرونا و مشخص شدن پاسخ آن، ماسک بر صورت نداشتند. دراگان اسکوچیچ و میلاد محمدی در تصویری که کنار یکدیگر ثبت کرده‌اند ماسک خود را برداشته‌اند و حالا مشخص نیست که آیا دیگر بازیکنان تیم ملی هم به کرونا مبتلا شده‌اند یا نه، چراکه بازیکنان کرونایی که بدون ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی وارد اردو شده‌اند، می‌توانند سایر بازیکنان را هم به کرونا مبتلا کنند.

با این شرایط احتمالا باید تمام نفرات حاضر در اردو بار دیگر تست بدهند و تنها باید امیدوار بود که سایر نفرات حاضر در اردو کرونا نگیرند.

در زیر تصاویر نفراتی که در اردوی تیم ملی بدون ماسک وارد شده‌اند را مشاهده می‌کنید:

بی احتیاطی در اردوی تیم ملی؛ بی خیالِ کرونا!/عکس
بی احتیاطی در اردوی تیم ملی؛ بی خیالِ کرونا!/عکس
بی احتیاطی در اردوی تیم ملی؛ بی خیالِ کرونا!/عکس

بی

مطلب پیشنهادی

معرفی فیلم/ اولین طالع نحس؛ ترس عمیق از اهریمن

فیلم «اولین طالع نحس» که به تازگی اکران شده و مورد استقبال هم قرار گرفته، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *