جایزه ۱۵ میلیون دلاری آمریکا درباره ایران

سایت بدون – آمریکا که تاکنون نتوانسته برای ادعای “دخالت ایران در یمن” دلایل مستندی ارائه کند، این بار با وعده پول به دنبال اثبات ادعای خود افتاده است و برای اطلاعات در رابطه با آنچه “فعالیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در یمن” خوانده شده، جایزه ۱۵ میلیون دلاری در نظر گرفت.

به گزارش خبرگزاری آناتولی، در همین رابطه سفارت آمریکا در یمن در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد: کسانی که درباره فعالیت سپاه پاسداران ایران در یمن اطلاعاتی بدهند جایزه مالی ۱۵ میلیون دلاری دریافت خواهند کرد.

سفارت واشنگتن اعلام کرد: در راستای اجرای برنامه “جایزه برای تحقق عدالت” به کسانی که اطلاعاتی در رابطه با شبکه های وابسته به سپاه پاسداران ایران در یمن بدهند جایزه ۱۵میلیون دلاری درنظر گرفته شده است.

سفارت آمریکا به جزئیات این برنامه نپرداخته است و طرف‌های یمنی نیز تاکنون واکنشی به این مساله نداشته‌اند.

آمریکا، عربستان و دولت مستعفی یمن پیش از این بارها ایران را به حمایت های مالی و تسلیحاتی از یمن متهم کرده‌اند و در این راستا چندین بار دست به پرونده سازی جعلی علیه جمهوری اسلامی ایران زده اند.

مقامات کشورمان همواره ادعای دخالت ایران در یمن را رد کرده و بر حل بحران یمن از طریق راه حل مسالمت آمیز و گفت وگوی یمنی-یمنی تاکید می‌کنند.

مطلب پیشنهادی

آیا پاستا غذای سالمی است؟

سایت بدون -وقتی پای کاهش وزن و رژیم غذایی به میان می‌آید، معمولا کربوهیدرات‌ها با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *