جای خالی شهاب حسینی در جشنواره فجر امسال

سایت بدون – با اعلام اسامی آثار بخش نگاه نوی جشنواره فجر ۳۷، مشخص شد چهار فیلمی که شهاب حسینی می توانست با هر یک از آنها از غیبت در این دوره برهد، همگی حذف شده اند.
«نرگس» ساخته سینمایی پیام اسکندری، «آن شب» به کارگردانی کوروش آهاری – که در آمریکا فیلمبرداری شد- «لابیرنت» ساخته امیرحسین ترابی، «لابی» به کارگردانی محمد پرویزی و «نبات» پگاه ارضی، پنج فیلم آماده اکران شهاب حسینی هیچکدام نتوانستند در میان فیلمهای بخش نگاه نوی جشنواره فجر امسال حاضر باشند. هر چند سازندگان برخی از آنها می توانند با طرح این مسئله که اصلا فیلمشان را به جشنواره ارائه نداده بودند، از اتهام های کیفی خود را نجات دهند!
در هر حال این بازماندن از حضور در فجر امسال نباید خاطره خوبی برای شهاب حسینی بسازد. او که از چندی پیش برای ادامه فعالیت سینمایی اش و ساماندهی و راه اندازی دفتر فیلمسازی مستقلی راهی آمریکا شده، گویا فعلا تصمیم به حضور در پروژه داخلی جدیدی را ندارد.
حسینی امسال فیلمی را هم روی پرده نداشته است. ضمن اینکه «برادرم خسرو» و «امتحان نهایی» دو فیلم اکران شده از او در سال گذشته هم سر جمع ۲٫۵ میلیارد فروختند. اخبار تجاری ناخوشایندی برای یک بازیگر محبوب که با توجه به ظواهر غیر تجاری فیلمهای آماده نمایشش، بی تردید سال آینده نیز تداوم خواهند داشت

مطلب پیشنهادی

ریشه و داستان ضرب المثل «کاسه کوزه تو جمع کن»

سایت بدون – در قدیم برای قمار بازی علاوه بر خانه هائی که در آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *