در مراسم انجمن منتقدان لس آنجلس /از میازاکی بزرگ تجلیل می شود

Image result for hayao miyazaki

انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس جایزه یک عمر دستاورد خود را به هایائو میازاکی انیمیشن ساز بزرگ ژاپنی اهدا می کند.

سایت بدون – انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس با اهدای جایزه یک عمر دستاورد، از هایائو میازاکی انیمیشن ساز بزرگ ژاپنی در ضیافت جوایز سالانه خود که در شب ۱۲ ژانویه در کالیفرنیا برگزار می شود، تجلیل می کنند.

دیگر برندگان جوایز انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس (LAFCA) که در روز ۹ دسامبر با رای اعضای این انجمن انتخاب می شوند نیز در ضیافت ۱۲ ژانویه در کنار میازاکی تجلیل خواهند شد.

کلودیا پوییگ رییس انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس درباره اهدای این جایزه گفت: ما برای اعطای جایزه یک عمر دستاورد خود به هایائو میازاکی بسیار هیجان زده ایم. میازاکی با انیمیشن های پر زرق و برقِ شگفت انگیزش اعضای انجمن ما و البته مخاطبان آثارش در سراسر جهان را از خود بی خود کرده است. من به شخصه تصویر او از کاراکترهای زنِ استوار، مصمم و شجاعی را که نیاز به یک ناجی ندارند، تحسین می کنم. او رویکرد سینمایی خود را به سادگی توضیح داده‌ است؛ هر زنی به اندازه هر مردی می‌تواند یک قهرمان باشد.

از مهم ترین آثار میازاکی می توان به «شهر اشباح» که در سال ۲۰۰۲ جایزه بهترین انیمیشن انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس را دریافت کرد، «همسایه من توتورو»، «شاهزاده مونونوکه» و «قلعه متحرک هاول» اشاره کرد.

میازاکی یکی از بنیان گذاران استودیوی جیبلی است که ایسائو تاکاهاتا انیمیشن ساز برجسته ژاپنی که اوایل امسال درگذشت دیگر بنیان گذار این استودیو بود.

میازاکی در حال حاضر انیمیشن بلند سینمایی «چطور زندگی می کنید؟» را در دست ساخت دارد که انتظار می رود در سال ۲۰۲۰ منتشر شود.

مطلب پیشنهادی

چرا پژمان بازغی نمی تواند موفقیت کودک شو را تکرار کند/فرود پس از اوج

پژمان بازغی پس از اجرای مسابقه شبکه نسیم با ویژه برنامه ناکام «جام آرزوها» حضور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *