رکوردزنی میشل اوباما؛ این بار در ایران!


سایت بدون -ناشر کتاب «شدن» که دربرگیرنده خاطرات https://bdoon.ir/tag/%d9%85%db%8c%d8%b4%d9%84-%d8%a7%d9%88%d8%a8%d8%a7%d9%85%d8%a7/میشل اوباما است، از انتشار هفدهمین چاپ این کتاب در کمتر از یک ماه پس از انتشار آن خبر داد.
کتاب «شدن» نوشته میشل اوباما که با ترجمه علی سلامی در ۲۵ دی‌ماه از سوی این موسسه منتشر شده است، به چاپ هفدهم می‌رسد.
این درحالی است که این ناشر چاپ اول تا شانزدهم این کتاب را با تیراژهای  ۵۰۰ نسخه در هر چاپ منتشر کرده و در چاپ ۱۷ به ‌بعد تیراژ کتاب را به ۱۰۰۰ نسخه در هر چاپ افزایش داده است.
کتاب «شدن» که در ماه نخست انتشار در آمریکا به رکورد بیش از ٣میلیون نسخه در آمریکا رسید، کماکان پرفروش‌ترین کتاب در سایت آمازون است و در برخی از کشورهای جهان همچون آمریکا، کانادا، دانمارک، انگلستان، فنلاند، آلمان، نروژ، پرتغال و سنگاپور رکوردِ پرفروش‌ترین کتاب را از آن خود کرده است.
«شدن» روایتی از زندگی شخصی خانم اوباما، ‌همسر نخستین رئیس‌جمهوری سیاه‌پوست آمریکا، قبل و بعد از ورود به کاخ سفید است. میشل اوباما در این کتاب با استفاده از شیوه‌ای روایی و صمیمانه خواننده را به دنیای خود دعوت می‌کند و تجربیاتی را شرح می‌دهد که سازنده شخصیت او بوده است؛ از دوران کودکی، در منطقه‌ای فقیرنشین در شیکاگو تا زمانی که بانوی اول آمریکا شد. این کتاب سرگذشت زنی است که قدم‌به‌قدم با دشواری‌ها و موانع زندگی روبه‌رو می‌شود و با تلاش، صبوری، تدبیر و ایستادگی چشم به آینده‌ای روشن‌تر می‌دوزد و تسلیم بن‌بست‌های طبیعی، اجتماعی و نژادی نمی‌شود.
انتشارات مهراندیش پیش‌ از این کتاب‌های «آتش و خشم» نوشته مایکل وولف، «یک وفاداری بالاتر» نوشته جیمز کومی و «وحشت، ترامپ در کاخ سفید» نوشته باب وودوارد را از همین مترجم، در فاصله‌ای بسیار کوتاه از انتشار جهانی منتشر کرده است.

مطلب پیشنهادی

یک زن نگذاشت دخئا همبازی کریستیانو رونالدو شود

سایت بدون – داوید دخئا پیشنهاد دستمزد ۵۰۰ هزار پوندی در هفته را برای هم‌تیمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *