رکوردشکنی پست آخر توییتری بازیگر جوانی که دیروز از دنیا رفت

سایت بدون – در حالی نت‌فلیکس برنامه آنلاین خود برای معرفی آخرین فیلم «چادویک بوزمن» را لغو کرد که آخرین متن وی پربیننده‌ترین توئیت در تاریخ توییتر شد.

توییت نهایی در توییتر چادویک بوزمن بازیگر «پلنگ سیاه» که ساعت ۱۱ جمعه شب به وقت محلی (صبح شنبه) درگذشت، به پربیننده‌ترین توییت همه تاریخ توییتر بدل شده و در همین حال نت‌فلیکس اعلام کرد برنامه مجازی که برای پیش‌نمایش آخرین فیلم وی در نظر گرفته بود را فعلاً لغو می‌کند.

آخرین توییت در پست بوزمن که از سوی خانواده وی منتشر شد و خبر درگذشتش را دربرگرفته است به گفته کمپانی توییتر ۵.۶ میلیون لایک خورده و ۲.۹ میلیون بار ری‌توییت شده است که این بیشترین آمار برای یک توییت است.

پیش از این بیشترین توییت مربوط به پستی از باراک اوباما بود که نقل‌قولی از نلسون ماندلا را منتشر کرده بود و پیامش این بود که: هیچکس برای نفرت از انسانی دیگر برای رنگ پوست او یا سابقه زندگی یا مذهبش متولد نشده است. این توییت ۴.۳ میلیون بار لایک خورده بود و ۱.۶ میلیون بار ری‌توییت شده بود.

در عین حال اوباما نیز در بیان تاسفش از درگذشت بوزمن خاطره‌ای را که از وی داشت با دیگران به اشتراک گذاشت و بیان کرد که وی وقتی در حال فیلمبرداری فیلم «۴۲» بود در کاخ سفید حضور یافت و به کاخ آمد تا با بچه‌ها کار کند. اوباما نوشته: به سرعت می‌شد فهمید که او انسانی خوشبخت است. جوان، با استعداد و سیاه‌پوست. او ازهمه اینها برای الهام بخشیدن به دیگران استفاده کرد و همه این کارها را در حالی انجام داد که رنج می‌کشید. او از سال‌های عمرش چه استفاده‌ای کرد.

چادویک بوزمن بازیگر نقش «پلنگ سیاه» دیروز بر اثر سرطان روده در ۴۳ سالگی جان باخت.

مطلب پیشنهادی

ریشه و داستان ضرب المثل «قال گذاشتن»

سایت بدون – در قدیم نقالان، پرده خوانان، تعزیه خوانان و قصه گو ها برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *