فروشگاهی که مقابل آمازون قد علم کرد

سایت بدون -ناشران لهستانی می‌گویند این فروشگاه آنلاین در جهت کمپین ملی کتابخوانی در کشور افتتاح شده است.

انتشارات پروزینسکی و زارناوکا دو قطب اصلی چاپ و نشر کتاب در کشور لهستان با راه‌اندازی فروشگاهی آنلاین برای فروش کتاب به نوعی در مقابل فروشگاه‌های خارجی مثل آمازون کمپینی ملی راه‌اندازی کردند.

 
این فروشگاه آنلاین با هدف رونق فروش کتاب‌های چاپی و الکترونیک در کشور لهستان راه‌اندازی شده است. مسئولان ناشران لهستانی می‌گویند این فروشگاه آنلاین در جهت کمپین ملی کتابخوانی در کشور افتتاح شده است.
 
یکی از امکانات جالب این فروشگاه کتاب آنلاین لهستانی امکان گفتگوی کاربران و مشتری‌ها با نویسندگان و ناشران لهستانی است که فضایی فراهم آورده تا خوانندگان بتوانند نظرات خود را درباره کتاب‌ها بگویند.
 
کامیل نوولی سخنگوی انتشارات زارناوکا می‌گوید چالش‌های بازار کتاب لهستان و مشکلات مربوط به توزیع کتاب همچنان ادامه دارد ولی این فروشگاه یکی از راه‌حل‌های موجود برای کاهش این مشکلات است. وی افزود: این اقدام مشترک دو ناشر برتر لهستان با استقبال دیگر ناشران و فروشگاه‌های کتاب قرار گرفته است.
 
وی گفت: ما باور داریم که در زمان کنون فروش آنلاین کتاب اجتناب‌ناپذیر است چون دیگر کتاب‌ها تنها به نوع چاپی ختم نمی‌شوند و گسترش و علاقه به کتاب‌های الکترونیک و صوتی ایجاب می‌کند که چنین سایت‌ها و فروشگاه‌هایی ایجاد شود.

مطلب پیشنهادی

آیا پاستا غذای سالمی است؟

سایت بدون -وقتی پای کاهش وزن و رژیم غذایی به میان می‌آید، معمولا کربوهیدرات‌ها با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *