معرفی اپلیکیشن /تناسب اندام به کمک اپلیکیشنی که حواسش به شما هست

Image result for MyFitnessPal

میترا جلیلی/خبرنگار

سایت بدون -تناسب اندام یکی از موضوع‌هایی است که امروزه به دغدغه بسیاری از مردم بویژه جوانان تبدیل شده ولی گاه برای رسیدن به وزن ایده آل از رژیم‌هایی استفاده می‌کنند که به سلامت آنها آسیب می‌رساند. شاید راهکار مقابله با این مشکل را بتوانید در اپلیکیشن MyFitnessPal پیدا کنید.
در این اپ چندین مدل رژیم در نظر گرفته شده و می‌توانید با توجه به هدف و مدت زمانی که برای رسیدن به وزن ایده آل خود در نظر دارید رژیم‌های سخت یا آسان‌تر را انتخاب کنید. در این اپلیکیشن لیست مواد غذایی مختلف به همراه میزان کالری که با خوردن آنها به بدنتان وارد می‌شود درج شده است و شما می‌توانید با یک حساب و کتاب ساده متوجه شوید چه میزان کالری دریافت کرده اید. این اپ به پایگاه عظیم اطلاعات مواد غذایی با بیش از ۶ میلیون ماده غذایی مختلف دسترسی دارد و اگر یک ماده غذایی هم در این لیست وجود نداشته باشد می‌توانید با دریافت اطلاعات از اینترنت، آن را اضافه کنید.
دستورالعمل‌های مختلف برای طبخ غذای کم‌کالری و پیگیری میزان آب مصرفی روزانه بدن شما بخشی دیگر از ویژگی‌های این اپلیکیشن است. در این اپ بیش از ۳۵۰ حرکت ورزشی نیز برای داشتن یک بدن سالم در کنار رژیم غذایی ارائه شده است. این اپ همچنین با نمایش نمودار حرفه‌ای پیشرفت در اهداف می‌تواند میزان کالری سوزانده شده در بدن‌تان را اندازه‌گیری کند تا متوجه شوید که ‌آیا کالری اضافه دریافت کرده اید یا نه. این اپ را می‌توانید به‌صورت رایگان از فروشگاه‌های گوگل و اپ استور بارگذاری کنید.

مطلب پیشنهادی

ریشه و داستان ضرب المثل «قال گذاشتن»

سایت بدون – در قدیم نقالان، پرده خوانان، تعزیه خوانان و قصه گو ها برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *