معرفی اپلیکیشن/طبیعت گردها گم نشوید!

سایت بدون – کوهنودی ازجمله ورزش‌های کم‌هزینه‌ای است که تمامی گروه‌های سنی را به سمت خود جذب می‌کند. اگرچه ممکن است هیچ چیزی به اندازه پیاده‌روی در جنگل، کوهنوردی و کشف طبیعت ناشناخته دلپذیر نباشد اما برای رفتن به مکان‌های ناشناخته و صعب‌العبور باید با مسیرها آشنا باشید یا بدانید به کدام مسیر بازگشت کرده‌اید تا مشکلی پیش‌نیاید.

همین موضوع باعث شده طی سال‌های گذشته اپلیکیشن‌های مختلفی برای طبیعت‌گردی و کمپینگ تولید شوند که می‌توانند کمک‌حال خوبی در سفرهایتان باشند. اگر بخواهید در یک جنگل یا در دل کوهستان کمپ بزنید حتما باید یک GPS و نقشه خوب همراه داشته باشید.

اپلیکیشن BackCountry Navigator هم یک مسیریاب خوب و قابل‌اعتماد است و هم نقشه‌های توپوگرافی از پستی و بلندی‌های زمین را در خود گنجانده است. با استفاده از این برنامه می‌توانید ارتفاع محدوده طبیعت‌گردی‌ را چک کنید، پستی و بلندی‌ها را ببینید و از دور و برتان نقشه آفلاین و همیشه در دسترس داشته باشید. 

با نصب این برنامه روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود و اتصال به ماهواره از طریق  GPS  قادر خواهید بود موقعیت خود را تشخیص داده و به کشور یا محل مورد نظرتان برگردید. این برنامه همانند یک‌قطب‌نما جهت محل انتخابی را نشان می‌دهد که کار را برای شما آسان می‌کند.

مطلب پیشنهادی

سینمای جهان در تسخیر پسران بد/ کمدی قدیمی خریدار دارد

کمدی اکشن «پسران بد: بران یا بمیر» در نخستین هفته اکران خود موفق به ثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *