آخرین خبرها

معرفی اپلیکیشن/طبیعت گردها گم نشوید!

سایت بدون – کوهنودی ازجمله ورزش‌های کم‌هزینه‌ای است که تمامی گروه‌های سنی را به سمت خود جذب می‌کند. اگرچه ممکن است هیچ چیزی به اندازه پیاده‌روی در جنگل، کوهنوردی و کشف طبیعت ناشناخته دلپذیر نباشد اما برای رفتن به مکان‌های ناشناخته و صعب‌العبور باید با مسیرها آشنا باشید یا بدانید به کدام مسیر بازگشت کرده‌اید تا مشکلی پیش‌نیاید.

همین موضوع باعث شده طی سال‌های گذشته اپلیکیشن‌های مختلفی برای طبیعت‌گردی و کمپینگ تولید شوند که می‌توانند کمک‌حال خوبی در سفرهایتان باشند. اگر بخواهید در یک جنگل یا در دل کوهستان کمپ بزنید حتما باید یک GPS و نقشه خوب همراه داشته باشید.

اپلیکیشن BackCountry Navigator هم یک مسیریاب خوب و قابل‌اعتماد است و هم نقشه‌های توپوگرافی از پستی و بلندی‌های زمین را در خود گنجانده است. با استفاده از این برنامه می‌توانید ارتفاع محدوده طبیعت‌گردی‌ را چک کنید، پستی و بلندی‌ها را ببینید و از دور و برتان نقشه آفلاین و همیشه در دسترس داشته باشید. 

با نصب این برنامه روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود و اتصال به ماهواره از طریق  GPS  قادر خواهید بود موقعیت خود را تشخیص داده و به کشور یا محل مورد نظرتان برگردید. این برنامه همانند یک‌قطب‌نما جهت محل انتخابی را نشان می‌دهد که کار را برای شما آسان می‌کند.

برچسب‌ها: , , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }