هزینه عکس گرفتن با خانم میشل اوباما چقدر است؟

https://en.3yonel7ds.com/content/uploads/2018/10/11/06e31d3f6c.jpg

 سایت بدون –بلیت‌های تور کتاب «میشل اوباما» پیش‌فروش شد. بسیاری کارشناسان، استقبال از بانوی اول سابق آمریکا را در سطح خوانندگان تراز اول جهانی دانستند.

«لایو اینترتِینمنت» کمپانی برگزار کننده این تور کتاب، به خاطر استقبال شدید از این تور، دو تاریخ دیگر یکی در واشنگتن و یکی در بروکلین را به تور ۱۰ شهر قبلی افزود.

نکته جالب توجه اینکه نرخ بلیت‌های این تور کتاب از ۲۹ دلار و ۵۰ سنت شروع و تا ۳ هزار دلار برای صندلی‌های ردیف جلو قیمت‌گذاری شده است. عنوان شده بلیت‌های ۳ هزار دلاری پکیجی شامل فرصت احوالپرسی و عکاسی با میشل اوباما و امضای کتاب با عنوان «آیتم انحصاری هدیه ویژه وی‌آی‌پی» است.

با این که بسیاری از طرفداران اولین صندلی‌های ارزان قیمت را در اولین مرحله پیش‌فروش خریداری کردند، بلافاصله پس از آن پکیج فروش ویژه عرضه شد. بسیاری از علاقمندان به شدت از نرخ و نحوه ارائه پیش فروش چند مرحله‌ای بلیت‌ها شکایت داشتند. یکی از هواداران میشل اوباما در این مورد در توئیتر نوشت: «من از هواداران خانم اوباما هستم اما شدیدا از گرانی بلیت‌های ایت تور کتاب ناامید و ناراحت شدم.» یکی دیگر از علاقمندان به حضور در این تور کتاب نوشت: «میشل اوباما بلیت‌هایی به قیمت کنسرت‌های بیانسه به فروش می‌رساند که من یکی قدرت خرید آن را ندارم.»

«دبورا اسپیر» سردبیر مجله کنسرت‌های تجاری «پُل‌استار» درباره قیمت بالای بلیت‌های این تور کتاب گفت: «این قیمت‌ها در حد و اندازه بزرگ‌ترین کنسرت‌ها و برنامه‌های موسیقی هستند و این برای یک نویسنده غیرمعمول است. او یک نویسنده شاخص و نامدار نیست و فقط مشهور است.»

او همچنین به ذکر مثالی اشاره کرد و در ادامه نوشت: در سپتامبر سال ۲۰۱۷ «پُل مک‌کارتنی» خواننده مشهور دو اجرا در بروکلین نیویورک به روی صحنه برد که قیمت بلیت آن از ۳۵ تا ۳۵۶ دلار بود و توانست ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار کسب کند که تازه هزینه‌های تولید، امنیت، کرایه سالن، عوامل، نورپردازی، صدابرداری و دیگر هزینه‌ها نیز از آن کسر می‌شود، در صورتیکه تور خانم اوباما بسیاری از این هزینه‌های جانبی را هم ندارد.»

البته میشل اوباما و کمپانی برگزارکننده اعلام کرده‌اند که ۱۰ درصد از درآمد حاصل از فروش بلیت این تور در هر شهر را صرف امور خیریه، مدارس و گروه‌های اجتماعی خواهند کرد و بلیت برای اعضای آن سازمان‌ها نیز مجانی خواهد بود.

این واکنش‌ها حاکی از آن است که بانوی اول سابق آمریکا بیشتر از شهرت شخصی خود با عنوان نویسندگی و در این عرصه بهره می‌برد، حال آنکه شهرت وی جدای از سابقه نویسندگی اوست و آن را بخاطر آثار نوشتاری به دست نیاورده است.

البته برخی از هواداران هم که زیاد دغدغه مالی ندارند فقط به حمایت از میشل اوباما پرداخته‌اند. یکی از آنها در توئیتر خود نوشت: «نمی‌خواهم کوچک‌ترین حرفی مخالف و علیه خانم اوباما در مورد قیمت بلیت‌ها بشنوم. او هشت سال برای این کشور زحمت کشیده است…خانم میشل اوباما پول‌ها را بگیر و نوش جانت!»

مطلب پیشنهادی

کدام ستاره ها در اکران تابستانی با هم رقابت دارند؟/ داغ روی پرده

محسن تنابنده، الناز شاکردوست، پژمان جمشیدی، سحر دولتشاهی و آزاده صمدی با فیلم‌هایی با مضمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *