هواداران رم عاشق سردار آزمون شده اند/ اشتباه کردیم او فوق العاده است


سایت بدون – وقتی سردار آزمون از لورکوزن جدا شد و به رم رفت، خیلی از هواداران باشگاه ایتالیایی انتقادهایی را در رابطه با این انتقال انجام دادند.
انتقادهایی که اغلب درباره این بود که آزمون در حد و اندازه‌های رم نیست.
 حالا اما اوضاع تغییر کرد و هواداران رم نظرشان درباره شماره ۲۰ تیم ملی عوض شده. بر همین اساس یکی از رسانه‌های نزدیک به باشگاه رم مطلب جالبی در رابطه با سردار آزمون منتشر کرده است: «اگر بخواهیم به رازهای بازی نکردن یک بازیکن در تیم ژوزه مورینیو ورود کنیم باید به سراغ تاکتیک و تمرین برویم. تمریناتی که بعضاً هم به اتفاقی خسته‌کننده تبدیل می‌شود. مورینیو بارها تأکید کرده که برای بردن در فوتبال باید بازیکنان خوبی در اختیار داشته باشید و این مسأله‌ای است که کارلو آنچلوتی بزرگ نیز بارها به آن اشاره کرده است. بازیکنانی که مرد پرتغالی در بازی روز یکشنبه مقابل اودینزه  در اختیار داشت برای خواسته فعلی او کافی بودند. مهم‌تر از همه او نیمکتی داشت که به واسطه آن می‌توانست شرایط بازی را تغییر دهد. ولی ما دوست داریم به شکل خاص در مورد بازیکنی صحبت کنیم که حتی قبل از اینکه پایش را روی پله‌های هواپیما بگذارد تا به سمت رم بیاید انتقادهای شدیدی نسبت به حضور او در جالوروسی مطرح شد؛ سردار آزمون!»
این رسانه در ادامه نوشت: «هواداران رم می‌گفتند این بازیکن کیه که رم خریده؟ نمی‌شناسیمش، یک بازیکن معمولی که نمی‌تونه بهمون کمک کنه، یک خرید بد دیگه برای رم؛ اینها حرف‌هایی بود که برخی از هواداران رم بعد از حضور آزمون در این تیم و حتی چند بازی که او انجام داد، علیه این ستاره ایرانی مطرح کردند. غافل از اینکه مسی ایرانی پیش از این در ۳۱۰ بازی برای تیم‌های باشگاهی ۱۰۹ گل و در ۷۵ بازی برای تیم ملی خود ۴۹ گل به ثمر رسانده است. با این حال در ادامه ماجرا تغییر کرد و آزمون در لحظات پایانی دیدار مقابل لچه موفق شد گلی حیاتی را به ثمر برساند و زمینه‌ساز پیروزی ارزشمند رم شود. اما چیزی که می‌خواهیم به طور عمیق به آن بپردازیم گلی است که پائولو دیبالا به اودینزه زد. در این لحظه ستاره ایرانی بدون اینکه بخواهد بیهوده توپ را نگه دارد با یک لمس توپ استثنایی ابتدا آن را به روملو لوکاکو رساند و این بازیکن نیز دیبالا را در موقعیت تک به تک قرار داد و نهایتاً گل برای رم!»
رسانه ایتالیایی همچنین از عملکرد این مثلث هجومی تمجید کرد: «کار همه این سه بازیکن در به ثمر رسیدن گل قابل ستایش و زیبا بود اما حرکت سردار آزمون برای کسانی که فوتبال را عمیقاً درک می‌کنند، فوق‌العاده بود. نزدیک شدن به توپ در مرکز زمین، فرستادنش به سمت دو بازیکنی که در جریان بازی نیستند اما منتظر چنین نبوغی هستند تا کار را در بیاورند و نهایتاً گلی که برای رم به ثمر رسید. گاهی اوقات فقط یک لمس توپ ساده نشان می‌دهد که شما چقدر بازیکن شایسته‌ای هستید و سردار آزمون مقابل اودینزه این کار را به خوبی انجام داد. او حالا نشان داده که یک بازیکن متفاوت است و برخلاف تصور هواداران رم می‌تواند یک خرید فوق‌العاده برای این تیم باشد. با وجود اینکه خیلی از فصل نگذشته و سردار آزمون هم فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکرده اما همین زمان کوتاه نیز کافی است تا بگوییم رم یک بازیکن عالی جذب کرده که می‌تواند در ادامه فصل خیلی بیشتر از این نیز به آنها کمک کند. بله، این بازیکن سردار آزمون است که توانسته جو ورزشگاه المپیک را به سود خود تغییر بدهد و باعث شرمندگی هواداران جالوروسی شود.»

مطلب پیشنهادی

ریشه و داستان ضرب المثل «قال گذاشتن»

سایت بدون – در قدیم نقالان، پرده خوانان، تعزیه خوانان و قصه گو ها برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *