واکنش سرمربی پرتغالی کره به همگروهی با ایران

سرمربی تیم ملی کره جنوبی، گروه این تیم در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را دشوار و متوازن می‌داند.

سایت بدون، پائولو بنتو پس از قرعه‌کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در پاسخ به این پرسش که نقطه قوت کره جنوبی نسبت به سایر تیم‌ها چیست، گفت: نباید خودمان را با سایر رقبا مقایسه کنیم. مهم‌ترین نکته این است که می‌دانیم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم و چقدر پیشرفت کنیم. بازیکنان ما شرایط فنی خوبی دارند و می‌دانند چه می‌خواهیم. تلاش می‌کنیم بهترین عملکرد خود را ارائه کنیم، اما فکر می‌کنم خوب نیست که خود را با سایر تیم‌ها مقایسه کنیم.

وی در مورد فشاری که روی خودش وجود دارد، تصریح کرد: فشار همیشه و در هر شرایطی روی مربیان وجود دارد. اکنون زمانی است تا رقابت کنیم و لذت ببریم. من به همه تیم‌های گروه احترام می‌گذارم و البته گروه دشوار و متوازنی داریم. تلاش می‌کنیم تمام توان خود را به کار بگیریم تا به هدف خود یعنی جام جهانی قطر برسیم.

سرمربی کره جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا از قرعه تیمش در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر راضی است یا خیر، گفت: وضعیت قرعه‌کشی مشخص است و نمی‌توانم بگویم راضی هستم یا خیر. از برخی رقبای خود اطلاعاتی داریم و مانند لبنان مقابل آنها بازی کردیم. مقابل ایران بازی دوستانه برگزار کردیم، اما حالا کار ما این است که رقبای خود را بررسی کنیم و تمام تلاش خود را به کار بگیریم. در دو دوره گذشته، کره جنوبی برای صعود به جام جهانی خیلی جنگید و فکر می‌کنم آنچه در گذشته رخ داد، تجربه خوبی برای ما خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

سینمای جهان در تسخیر پسران بد/ کمدی قدیمی خریدار دارد

کمدی اکشن «پسران بد: بران یا بمیر» در نخستین هفته اکران خود موفق به ثبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *