پشت پرده خداحافظی مجازی ساکت الهامی با تراکتوری‌ها

سایت بدون – ساکت الهامی که اقدام به خداحافظی با هواداران تراکتور در فضای مجازی کرده، ممکن است با محرومیتی سنگین از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مواجه شود.

ساکت الهامی شب گذشته (شنبه) و تنها ساعتی پس از اینکه در برنامه زنده تلویزیونی درباره تقویت تیمش برای فصل آینده صحبت کرد، با انتشار پُستی در صفحه مجازی خود از هواداران تبریزی خداحافظی کرد و خبر از قطع همکاری‌اش با باشگاه تراکتور به دلیل حکم کمیته انضباطی داد.

گفته می‌شود الهامی که در جریان دیدار فینال جام حذفی مقابل استقلال به دلیل رفتار غیر ورزشی و هُل دادن عوامل مسابقه، توسط داور بازی از کنار زمین اخراج شد،‌ با محرومیت سنگین بیش از شش ماهه‌ای از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مواجه خواهد شد و به همین دلیل نیز اقدام به انتشار پست خداحافظی در فضای مجازی کرده است. پُستی که البته چند دقیقه پس از انتشار، توسط سرمربی تراکتوری‌ها پاک شد.

در همین زمینه شنیده می‌شود باشگاه تراکتور که در هفته‌های گذشته مذاکراتی را با علی دایی برای هدایت این تیم داشته و توافقاتی نیز بین طرفین حاصل شده، در انتظار مشخص شدن وضعیت الهامی و حکم کمیته انضباطی است و در صورت محرومیت بلند مدت این مربی، احتمالاً علی دایی گزینه اصلی محمدرضا زنوزی و تبریزی‌ها برای هدایت سرخپوشان تبریزی در فصل آینده خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

آیا پاستا غذای سالمی است؟

سایت بدون -وقتی پای کاهش وزن و رژیم غذایی به میان می‌آید، معمولا کربوهیدرات‌ها با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *