چرا باشگاه آ اس رم سلفی گرفتن با «دریک» را ممنوع کرد؟

سایت بدون -بعد از مطرح شدن چند داستان عجیب درباره ورزشکارانی که با دریک، موزیسین کانادایی سلفی گرفته و بعد از آن خودشان یا تیم‌شان با بدشانسی‌ها و شکست‌های عجیب‌وغریب روبه‌رو شده‌اند، باشگاه فوتبال رم به بازیکنانش اعلام کرد ه تا پایان فصل جاری حق سلفی گرفتن با دریک را ندارند. این خبر از طرف اکانت توییتر انگلیسی رسمی باشگاه رم اعلام شد.
در جدیدترین مورد از شایعات خرافی مطرح شده درمورد رابطه عجیب ورزشکاران و دریک، پای پاری سن ژرمن و لاوین کورزاوا بازیکن این تیم مطرح شده است. بعد از آن‌که کورزاوا با دریک سلفی گرفت و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد، پاری سن ژرمن سخت‌ترین شکست خود در ١٩سال اخیر را تجربه کرد و در مقابل لیل با نتیجه ۵-١ شکست خورد. بار دیگر بازار شایعات داغ شد و بسیاری از نفرین سلفی گرفتن با رپر کانادایی برای ورزشکاران صحبت کردند.
ماجرای نفرین دریک برای ورزشکاران تنها به این مورد خلاصه نمی‌شود. از تیم بسکتبال کنتاکی گرفته که گفته می‌شود بعد از عکس گرفتن بازیکنانش با دریک از ‌سال ٢٠١٢ دیگر رنگ هیچ جام قهرمانی‌ای ندیده تا تورنتو رپترز که ادعا می‌شود به دلیل نفرین دریک، سال‌هاست به هیچ فینالی راه نیافته، مثال‌های زیادی برای توصیف نفرین رپر کانادایی مطرح شده است.
از شکست کانار مک‌گرگور، در مبارزه‌اش با حبیب نورماگومدوف گرفته تا شکست گولدن استیت واریورز و حتی سرنا ویلیامز، کارنامه نفرین دریک بسیار  قطور به نظر می‌رسد و شاید ترس از گرفتار شدن به این نفرین عجیب‌وغریب، مسئولان باشگاه رم را وادار کرده دست به اتخاذ چنین تصمیمی بزنند.

مطلب پیشنهادی

معرفی کتاب/ بلندهای بادگیر؛ عاشقانه ای دیوانه وار

سایت بدون -بادگیر ترجمه کلمه اسکاتلندی الاصل Wuthering است. این لغت در واقع به معنای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *