چند تومن بدهیم تا تام کروز را سه بعدی ببینیم ؟

https://directconversations.com/wp-content/uploads/2018/07/Rebecca-Ferguson-and-Tom-Cruise-in-Mission-Impossible-Fallout-photo-Paramount-Pictures-1038x576.jpg

سایت بدون – اکران محدود فیلمهای خارجی در سینمای ایران از نیمه آذر ماه جاری با «مأموریت غیرممکن: فال‌اوت» ساخته کریستوفر مک کواری پیگیری می شود. فیلمی که با بودجه۱۷۸ میلیون دلاری ساخته شد و نیمه تابستان امسال در عرصه جهانی به مجموع فروش ۷۹۱ میلیون دلار دست یافت. به نظر می رسد این فیلم در قیاس با سایر فیلمهای اکران شده از اوایل تابستان امسال در قالب طرح نمایش فیلمهای خارجی، موفق تر بوده باشد.
بر خلاف«۲۲مایل» به کارگردانی پیتر برگ، «شاه دزدان» به کارگردانی کریستین گودگاست، «تمام پولهای دنیا» به کارگردانی ریدلی اسکات و «وینچستر» به کاگردانی برادران اسپیریگ که هیچیک نتوانستند با استقبال سینماروهای وطنی مواجه شوند، «مأموریت غیرممکن: فال‌اوت» به نسبت موفق عمل کرده است.
بویژه اینکه این فیلم تام کروز از دو ماه پیش در فضای وب با دوبله فارسی قابل قبولی در دسترس کاربران ایرانی قرار داشته، اما همچنان سینماروها برای تماشای آن به صورت سه بعدی پول می پردازند. مثلا تماشای این فیلم در پردیس کورش ۲۰۰۰۰ هزار تومان هزینه بلیت دارد که با پنج هزار تومانقیمت عینک، تا ۲۵ هزار تومان بالا می رود. البته تماشاگران می توانند پس از پایان نمایش، به شرط سالم بودن عینک آنرا به گیشه برگردانند و پول خود را پس بگیرند.
بهای بلیت این فیلم در پردیس باغ کتاب و مگامال البته ۱۵هزارتومان قیمت دارد و برای سینماروها ارزان تر تمام می شود

مطلب پیشنهادی

ریشه و داستان ضرب المثل «این همه لشکر برای کشتن یک تن؟»

سایت بدون – این جمله در روضه های روز عاشورا، از زبان حضرت زینب بیان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *