آخرین خبرها

چگونه از گوشی آیفون خود به عنوان تراز استفاده کنید

سایت بدون -تلفن‌های همراه هوشمند شركت اپل یا همان سری آیفون همیشه قابلیت‌های بسیاری را دارند كه از دید كاربران مخفی است.
این هفته سراغ یكی از قابلیت‌های بسیار خاص این دستگاه‌ها رفته‌ایم كه به شما كمك می‌كند میزان زاویه سطوح نسبت به زاویه افق را تشخیص دهید. برای مثال وقتی می‌خواهید پایه یك دستگاه مانند ماشین لباسشویی را تنظیم كنید، در صورتی كه دستگاه كاملا صاف قرار نگیرد، سر و صدا و حتی حركت‌های افقی و عمودی ایجاد خواهد شد، اما این قابلیت موجب می‌شود بتوانید از دستگاه آیفون خود به‌عنوان تراز استفاده كنید.
برای تبدیل آیفون خود به تراز، این گام‌ها را دنبال كنید: 
  سراغ فهرست نرم‌افزارهای خود بروید و اپلیكیشن قطب‌نمای دستگاه را كه با نام انگلیسی Compass شناخته می‌شود، باز كنید.
  به كمك انگشتان خود صفحه اصلی این نرم‌افزار را به سمت چپ بكشید.
  نمایشگر شما به شكل یك تراز درمی‌آید و می‌توانید با قرار دادن آن روی سطوح مختلف، در صورت مشاهده حباب در مركز دو خط، از تراز بودن سطح اطمینان حاصل كنید.
این قابلیت برای زوایای مختلف قابل اعمال است و می‌توانید با قرار دادن آیفون روی هر‌سطحی، زاویه آن سطح نسبت به افق را مشاهده كنید و زوایای دلخواه خود را نیز بیابید

برچسب‌ها: , , ,

3 نظر

  1. تراز گوشي من قبلا بود و الان نيست چكار بايد كنم؟

  2. با سلام نياز به تراز مهندسي نياز دارم تا كنون موفق به دريافت ان نشدم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }