چگونه با استفاده از گوگل انگلیسی یاد بگیریم


سایت بدون – بخش جستجوی گوگل با قابلیت جدیدی به نام مجهز شد که به کاربران در یادگیری و تقویت مهارت‌های مکالمه زبان انگلیسی با استفاده از هوش مصنوعی کمک می‌کند. 
این قابلیت درحال حاضر برای علاقه‌مندان به زبان انگلیسی درآرژانتین، کلمبیا،هند، اندونزی، مکزیک و ونزوئلا در دسترس است و به زودی برای سایر نقاط جهان نیز عرضه خواهد شد.
«تمرین مکالمه»با مطرح کردن سوالات مکالمه‌ای و ارائه بازخورد به کاربران، به آنها کمک می‌کند تا از کلمات جدید در موقعیت‌های روزمره استفاده کنند و مهارت مکالمه خود را به مرور زمان ارتقا دهند.
این قابلیت روی پلتفرمی ساخته شده که گوگل اکتبر گذشته برای ارتقای مهارت‌های تلفظ زبان آموزان انگلیسی راه‌اندازی کرده بود. در نسخه قبلی، کاربران می‌توانستند تلفظ جملات را در یک زمینه خاص تمرین کنند و بازخورد مربوط به گرامر را دریافت کنند. اما «تمرین مکالمه» با افزودن بعد جدیدی از گفتگوی دو طرفه، این قابلیت را ارتقا می‌دهد.
ارائه این قابلیت جدید نشان می‌دهد گوگل ممکن است در حال آماده‌سازی خود برای رقابت با برنامه‌های محبوب یادگیری زبان مانند Duolingo و Babbel باشد. 
گوگل پیش از این نیز درسال۲۰۱۹با راه‌اندازی قابلیتی در بخش جستجو،به کاربران امکان داده بود تا تلفظ صحیح کلمات را تمرین کنند.با توجه به گسترش روزافزون استفاده از هوش مصنوعی در زمینه‌های مختلف، به نظر می‌رسد که این فناوری نقش مهمی در آینده آموزش زبان ایفا خواهد کرد.
این روش برای چه اشخاصی مناسب است؟
هر کسی که می‌خواهد انگلیسی را بهتر بگوید، چه مبتدی باشد چه سطح متوسط ​​یا پیشرفته.کسانی که می‌خواهند برای سفر به خارج از کشور آماده شوند.کسانی که خجالت می‌کشند انگلیسی حرف بزنند و میخواند اعتماد به نفس‌شان را بیشتر کنند.
این قابلیت کجاست؟
فعلا فقط برای علاقه‌مندان به انگلیسی در آرژانتین، کلمبیا، هند، اندونزی، مکزیک و ونزوئلا در دسترس است.
ولی گوگل گفته است که روی آن کار می‌کنه تا به زودی برای همه دنیا عرضه شود.

مطلب پیشنهادی

ریشه و داستان ضرب المثل «در را از پاشنه در آورد»

سایت بدون – در قدیم لولا هنوز ساخته نشده بود و هر لتگه از در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *