کنایه سنگین توئیتر بارسلونا به مسی/عکس

به نظر می رسد توئیتی که اکانت رسمی بارسلونا شب گذشته در توئیتر ارسال کرده، خطاب به لیونل مسی بوده است.

سایت بدون – دوران پسا مسی در کاتالونیا آغاز شده و بارسلونا در نخستین بازی رسمی خود پس از جدایی کاپیتان در آغاز فصل جدید لالیگا، به مصاف رئال سوسیه داد رفت و با نتیجه پر گل ۴ بر ۲ از سد میهمان خود عبور کرد. در این دیدار پیکه و سرجی روبرتو یک بار و مارتین برایتویت نیز ۲ بار برای بارسا گلزنی کردند.

پس از این بازی، اکانت رسمی بارسلونا در توئیتر عکسی از شادی مارتین برایتویت را منتشر کرده و برای انتخاب موضوع این عکس، از متنی استفاده کرده که مخاطب او لیونل مسی است. “ما بارسلونا هستیم” این عبارتی است که حساب کاربری بارسلونا پس از پیروزی برابر سوسیه داد منتشر کرد.

کنایه سنگین توئیتر بارسلونا به مسی/عکس

روز شنبه لیونل مسی در مراسم معارفه خود در پارک دو پرنس حاضر شد. او به همراه دیگر خریدهای جدید پارسی ها یعنی دوناروما، حکیمی، راموس و واینالدوم به هواداران معرفی شد. لیونل مسی در حالی به همراه چهار بازیکن دیگر روی سن رفت که همگی پیراهنی با عبارت “ما پاریس هستیم” را پوشیده بودند.

کنایه سنگین توئیتر بارسلونا به مسی/عکس


به نظر می رسد حساب های رسمی بارسلونا با کسب اجازه از مدیریت باشگاه، خیلی زود شمشیر را علیه مسی از رو بسته اند و توئیت حساب رسمی بارسا، گواه این موضوع است. این در حالی است که هنوز دو طرف به وضوح مشخص نکرده اند علت اصلی جدایی لیونل مسی چه بوده چرا که به نظر می رسد بارسا می توانست برای اجرای قوانین لالیگا، از خیر دیگر بازیکنان خود بگذرد و مسی را در نیوکمپ حفظ کند.

مطلب پیشنهادی

ریشه و داستان ضرب المثل «آخ نگفتن»

سایت بدون – آخ کمترین واکنش انسان به درد و رنج است آخ گفتن خیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *