۱۰ آماری که باید درمورد اینستاگرام بدانید ( اینفوگرافی)

سایت بدون – اینستاگرام راهی بسیار طولانی را طی کرده است تا از یک برنام اشتراک عکس که مورد علاقه مسافران و توریست ها بود به اینجا برسد که مورد توجه همه تاثیرگذاران ، تبلیغ کنندگان ، ذائقه سازان قرار بگیرد.

اگر شما یک کسب و کار دارید ، می توانید به راحتی ببینید که هم مخاطبان و هم رقبای شما از اینستاگرام استفاده می کنند و باید به این فکر کنید که چه کار باید بکنید تا مشتریان شما در میان اسکرول کردن صفحات به شما برسند.
اگر نام تجاری شما از قبل در اینستاگرام نیست ، این آمار بازاریابی اینستاگرام شما را متقاعد می کند که چرا باید باشد و به شما ایده می دهد که در این بستر اجتماعی چه کاری باید انجام دهید.

۱٫ چند نفر از اینستاگرام استفاده می کنند؟


درژوئن ۲۰۱۸ اعلام شد که اینستاگرام به یک میلیارد کاربر فعال رسید. در حال حاضر هم روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال از این پلتفرم استفاده می کنند. هم اکنون ، برنامه اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان است.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که به کاربران امکان می دهد هم عکس و هم فیلم را به اشتراک بگذارند و ویرایش کنند. در میان شبکه های اجتماعی ، فقط فیس بوک و یوتیوب ،کاربر فعال روزانه بیشتری نسبت به اینستاگرام دارند. اینستاگرام که به طور عمده توسط نوجوانان و جوانان استفاده می شود ، به عنوان یکی از محبوب ترین های رسانه های اجتماعی همچنان رشد می کند.

بنابراین برای هر برندی صرف می کند ک مقداری از وقت و هزینه خود را معطوف به اینستاگرام کند.

۲- استفاده از هشتگ

از زمانی که مفهوم استفاده از هشتگ برای برچسب گذاری و شناسایی موضوعات در شبکه های اجتماعی در سال ۲۰۰۷ (توسط توییتر) ابداع شد ، استفاده از آن متداول شد و امروزه به عنوان یک عنصر اصلی رسانه های اجتماعی شناخته می شود.

اینستاگرام قطعاً از این امر مستثنی نیست. برای شرکت ها و اینفلوئنسرهای اینستاگرام گرفته وحتی مرد عادی ​​، استفاده از هشتگ در اینستاگرام محبوب و گسترده است.

آخرین آمار اینستاگرام نشان می دهد که یک پست متوسط ​​در اینستاگرام شامل ۱۰٫۷ هشتگ است

اما اگر به این فکر می کنید که از هشتگ های بیشتری استفاده کنید تا به کاربران جدید دسترسی پیدا کنید و مخاطبان خود را افزایش دهید ، دوباره فکر کنید. مطالعات نشان داده است که در واقع ، تعامل برای پست های دارای شش هشت یا بیشتر کاهش می یابد ، بنابراین سعی کنید از پنج یا تعداد کمتری استفاده کنید.

هشتگ ها را باید هوشمندانه انتخاب کرد، به عنوان مثال هشتگ love تاکنون بیش از ۲ میلیون بار در اینستاگرام استفاده شده اما اگر شما هم از آن استفاده کنید شاید در میان این همه پست غرق شوید.

۳- جوانان عاشق اینستاگرام هستند۷۱ درصد ازیک میلیارد کاربر فعال ماهانه در اینستاگرام زیر ۳۵ سال هستند محبوب ترین دامنه سنی کاربران بین ۲۵ تا ۳۴ سال هستند و پس از آنها کاربران بین ۱۸ تا ۲۴ سال هستند. آیا مخاطبان هدف شما شامل این اطلاعات جمعیتی است؟

درک اطلاعات جمعیتی شبکه های اجتماعی به شما کمک می کند تا مشخص کنید کدام یک از پلتفرم ها برای مارک تجاری شما بیشتر استفاده می کنند. به این ترتیب مطمئن خواهید شد که وقت خود را صرف ایجاد محتوا برای جایی نمی کنید که مخاطبان شما در آن حضور ندارند. اگر بازار هدف شما از جوانان تشکیل شده است ، اینستاگرام مکان مناسب شماست. پس از دانستن این موضوع ، می توانید نوع مناسب محتوای اینستاگرام متناسب با نیازهای کاربر خود را شروع کنید

۴- مردم به طور متوسط روزانه چقدر وقت خود را در اینستاگرام می گذرانند؟
مردم تقریباً به همان اندازه که در فیس بوک می گذرانند ، در اینستاگرام وقت می گذرانند.
مدت زمانی که کاربران اندروید به اینستاگرام اختصاص می دهند به فیس بوک است – در ژوئن ۲۰۱۸ کاربران فیس بوک به طور متوسط ۵۸ دقیقه در روز در این سایت حضور دارند که این زمان برای اینستاگرام ۵۳ دقیقه در روز کاربران اینستاگرام است.
زمان صرف شده در اینستاگرام مهم است زیرا هرچه افراد بیشتر در برنامه بگذرانند ، تبلیغات بیشتری می بینند و فرصت بیشتری برای توجه به نام تجاری شما دارند. اینستاگرام همچنین فاش کرد که معرفی ویژگی Instagram Story مدت زمانی را که مردم هر روز روی برنامه می گذرانند افزایش می دهد. اما نه تنها زمان صرف شده در اینستاگرام مهم است ، بلکه همچنین زمانی از روز است که کاربران بیشترین فعالیت را در این سیستم عامل دارند. به این ترتیب ، شما بهترین زمان ارسال پست در Instagram را برای نام تجاری خود خواهید شناخت.

۵٫ رابطه اینستاگرام با صاحبان کسب وکار

با محبوبیت روزافزون اینستاگرام ، حدود ۷۱٪ از مشاغل ایالات متحده ادعا می کنند که از این شبکخ برای بهبود تجارت خود استفاده می کنند (Mention، ۲۰۱۸). همین مطالعه همچنین نشان می دهد که از هر هشتگ موجود در اینستاگرام ۷ مربوط به نشان های تجاری است. و بیش از ۸۰٪ مشاغل مشارکت در اینستاگرام را مهمترین معیار ارزیابی می کنند. تعامل اینستاگرام ممکن است یکی از مهمترین KPI ها برای بسیاری از بازاریابان باشد، KPI شاخص کلیدی عملکرد (Key Performance Indicator) از مهم‌ترین شاخص‌های اندازه‌گیری عملکرد از کوچکترین عضو یک سازمان یا شرکت یعنی فرد تا بخش و کل سازمان است. این شاخص باعث می‌شود تا متوجه شویم افراد یا سازمان تا چه اندازه در جهت اهداف تعیین شده درست حرکت می‌کنند.اما اندازه گیری آن کار ساده ای نیست. با پیشرفت سریع اینستاگرام ، این ارزیابی آسان تر است

مشاغل فرصت خوبی برای استفاده از اینستاگرام برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی دارند. نه تنها بازار عظیمی وجود دارد ، بلکه مخاطبان علاقه مند نیز وجود دارند که می توانید بدون صرف هزینه های هنگفت به آنها دسترسی پیدا کنید.

۶٫ رشد محتوا با حمایت مالی اسپانسرها


اگر به دنبال پول در آوردن از اینستاگرام هستید این مطلب را خوب بخوانید .روند انتشار محتوای حمایت شده توسط اینفلوئنسرها در اینستاگرام بدون هیچ نشانه ای از رافول همچنان در حال رشد است. از فوریه ۲۰۱۸ تا فوریه ۲۰۱۹ ، آمار تعداد تأثیرگذاران اینستاگرام که از # هشتگ تبلیغات استفاده کرده اند،۱۳۳ درصد رشد کرد (Socialbakers ، ۲۰۱۹).

در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ ، نزدیک به ۲۵۰۰۰ حساب اینستاگرام با هشتگ # تبلیغ منتشر شده است.

از آنجا که پست های اینفلوئنسرها با تعداد دنبال کنندگان بیشتر احتمالاً دارای دید و بازدید بیشتری هستند ، انتظار می رود این حساب ها بیشتر برای افرادی که دنبال کنندگان کمتری دارند برای فعالیت های بازاریابی تأثیرگذار جستجو شوند.

این در تعداد دفعاتی که این تأثیرگذارهای برجسته از هشتگ #ad استفاده کرده اند منعکس می شود. بیش از یک چهارم (۲۶ درصد) اینفلوئنسرها با بیش از یک میلیون دنبال کننده از # تبلیغ در پست های خود استفاده می کنند. در مقایسه ، کمتر از یک در پنج نفوذگر با کمتر از یک میلیون فالوور و تقریباً در حدود دو درصد از تأثیرگذاران خرد با کمتر از ده هزار نفر این کار را انجام می دهند.

و این فقط پست های حمایت شده توسط اینفلوئنسرها نیست که محبوبیت آنها در حال افزایش است. در کل پست های اینستاگرام در این بازه زمانی ، استفاده از # تبلیغ ۱۲۰ درصد افزایش یافته است.

۷- استفاده از استوری های اینستاگرامدر آگوست ۲۰۱۶ ، اینستاگرام قابلیت استوری را راه اندازی کرد. این ویژگی به کاربران امکان می دهد عکس یا فیلم هایی بگیرند که پس از ۲۴ ساعت ناپدید می شوند. پس از راه اندازی این ویژگی ، افراد شروع به اشتراک گذاری محتوی در اینستاگرام کردند. ۵۰۰ میلیون حساب اینستاگرام هر روز از استوری استفاده می کنند (Instagram، ۲۰۱۸).یک سوم این استوری ها مربوط به مشاغل و کسب و کارها می شود.

۸-اینستاگرامی ها دنبال برند هستند
۵۰٪ از کاربران اینستاگرام حداقل یک کسب و کار را دنبال می کنند (Mention، ۲۰۱۸) به این معنی که مشاغل فرصت خوبی برای تقویت خود از طریق اینستاگرام دارند. خواه یک برند محلی باشید و یا برند جهانی این امکان را دارید که با استفاده از اینستاگرام نام تجاری خود را بهبود ببخشید.

با نمایه کسب و کار اینستاگرام ، برندها می توانند اطلاعات تماس اضافی خود را اضافه کنند این شامل شماره تلفن و آدرس کسب و کار است. اگر نمایه کسب و کار اینستاگرام دارید ، به تجزیه و تحلیل اینستاگرام نیز دسترسی دارید که می تواند اطلاعات مربوط به تعداد بازدیدها و دسترسی به هر پست و همچنین اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات جمعیتی شما را ارائه دهد.

۹- نرخ تعامل در اینستاگرمengagement در اینستاگرام یک معیار سنجش در رسانه های اجتماعی است که به یک استاندارد جهانی تبدیل شده. در واقع اینگیجمنت یا همان نرخ تعامل کمک می کند تا میزان اثربخشی پست های خود را در رسانه های اجتماعی نظیر اینستاگرام اندازه گیری کنید و بفهمید چقدر مردم با مطالب و پست های شما ارتباط برقرار کرده اند و درگیر آنها شده اند.

نرخ تعامل اینستاگرام برای برندها در حال افزایش است و درصد افزایش یافته است (Socialbakers ، ۲۰۱۸). این بدان معنی است که برند می توانند بیش از ۴ برابر تعاملبیشتری در اینستاگرام نسبت به فیس بوک ایجاد کنند.

نرخ اینستاگرام برای برندها مهم است ، این نرخ می تواند به صورت لایک ، نظر یا اشتراک باشد. اینستاگرام یک پلت فرم مبتنی بر محتوای بصری است که یکی از دلایل جذابیت بالای آن است. این پلت فرم برای انواع مختلف ایجاد محتوا مانند عکس ، فیلم ، لایو و استوری و همچنین IGTV ارائه می شود. این باعث افزایش خلاقیت محتوا می شود ، زیرا قدرت تولید انواع مختلفی از محتوا را برای انتخاب به شما می دهد. اگر یک برند هستید ، باید از پتانسیل اینستاگرام برای بهبود تعاملات استفاده کنید.

۱۰- اینستاگرام برخرید تاثیر می گذارداینستاگرام به ۸۰٪ از اینستاگرامرها کمک می کند تا در مورد خرید محصول یا خدمات تصمیم بگیرند (فیس بوک ، ۲۰۱۹). کاربران اینستاگرام می گویند که بر اساس چیزی که هنگام مرور برنامه مشاهده کرده اند ، تصمیم به خرید گرفته اند. بازاریابی تأثیرگذار نقش مهمی در تأثیرگذاری در این تصمیمات خرید نیز دارد ،

یک سری روشهای مختلف وجود دارد که می توانید برای تأثیرگذاری بر تصمیم خریدار در اینستاگرام استفاده کنید. بنابراین چه تبلیغات اینستاگرام ، چه درگیر کردن کاربران با استوری های خلاقانه و چه از جمله هشتگ های مربوطه مربوط به اینستاگرام برای کشف بیشتر ، همه چیز مهم است اگر این کار را درست انجام دهید. خرید محصول شما بیشتر می شود


مطلب پیشنهادی

کاشت مژه چه دردسرهایی برای شما دارد/ پرتر اما …

سایت بدون – چیزی که زیاد است، تکنیک و روش‌های مختلف و متفاوت برای زیباتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *