۴۸ سال زندان در انتظار بمب فرست طرفدار ترامپ

Image result for ‫سزار سایوک‬‎

سایت بدون -یک مرد اهل فلوریدا که از هواداران ترامپ است به ارسال ١۴بسته بمب لوله‌ای برای برخی از منتقدان اصلی رئیس‌جمهوری آمریکا، متهم و دستگیر شد.
به گزارش رویترز، سزار سایوک ۵۶ ساله که یک تحویل‌دهنده پاره‌وقت پیتزاست، قبلا به اتهام تهدید به بمب‌گذاری در یک کمپانی تولیدات الکترونیکی دستگیر شده بود؛ وی توسط نیروهای پلیس فدرال آمریکا در مقابل یک فروشگاه لوازم یدکی در پلنتیشن، فلوریدا دستگیر شد.
در تصاویر پیدا شده از سزار سایوک، او در حاشیه میتینگ‌های متعدد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا دیده می‌شود که پلاکاردهایی علیه منتقدان آقای ترامپ در دست دارد.
سایوک ۵۶ ساله به پنج فقره جرم شامل حمل‌ونقل بین‌ایالتی بدون مجوز و پست اشیای غیرقانونی و منفجره، تهدید رئیس‌جمهوری سابق آمریکا، ایجاد خطر برای سامانه حمل‌ونقل ایالتی و حمله به افسران پلیس فدرال متهم است. اگر جرم او اثبات شود، به ۴٨‌سال حبس محکوم می‌شود. مقام‌های آمریکایی همچنین ونی سفید رنگ را که این مرد از آن برای ارسال بسته‌ها استفاده می‌کند، کشف و ضبط کردند؛ شیشه‌های این ون با استیکرهای حمایتی از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا و شعارهایی ضدشبکه خبری سی.ان.ان و تصاویری از رهبران دموکرات با موهای سرخ که روی صورت‌هایشان ریخته شده، پوشیده شده بود.
بازرس کل اف.بی.آی در یک نشست خبری گفت، اثر انگشت و دی.ان.ای به شناسایی این فرد کمک کرد و هشدار داد دستگیری وی به تهدیدها پایان نمی‌دهد. وی ادامه داد:   «بسته‌های دیگری شاید وجود داشته باشد و درحال توزیع باشد، باید آنها را بیابیم. حالا بازرسان باید بفهمند که آیا این بمب‌ها واقعا قابلیت انفجاری داشته‌اند یا خیر، فقط در حد تهدید بودند. در هر حال این بمب‌ها خطرناک هستند و باعث ترس و وحشت
شده‌‌اند.»

مطلب پیشنهادی

کدام ستاره ها در اکران تابستانی با هم رقابت دارند؟/ داغ روی پرده

محسن تنابنده، الناز شاکردوست، پژمان جمشیدی، سحر دولتشاهی و آزاده صمدی با فیلم‌هایی با مضمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *