راز تخم مرغی که بیشترین لایک را در اینستاگرام گرفت

سایت بدون – سرانجام مشخص شد تصویر تخم‌مرغی که پرطرفدارترین تصویر اینستاگرام شده، در حقیقت یک ویدیوی تبلیغاتی برای کمک به سلامت روان کاربران شبکه‌های اجتماعی است.
درچند عکس، مراحل ترک‌خوردن این تخم‌مرغ به تصویر کشیده شده و درنهایت این پیام را داده که این ترک‌ها به خاطر «فشار توجهاتی که جلب کرده» است. در آخرین ویدیو به کاربرانی که احساس مشابهی دارند، توصیه شده که کمک بگیرند.
بیش از ۵۲‌میلیون کاربر عکسی از یک تخم‌مرغ را که از روز چهار ژانویه در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده است، لایک کردند. این عکس رکورد بیشترین عکس لایک‌شده در شبکه‌های اجتماعی را جا‌به‌جا کرد.  
تا پیش از این، پرطرفدارترین عکس اینستاگرام، عکسی از کایلی جنر، مدل و هنرپیشه آمریکایی بود که بیش از ۱۸‌میلیون لایک گرفته بود. وقتی نخستین تخم‌مرغ تصویرش منتشر شد، تصور همه این بود که هدفش فقط شکستن رکورد عکس کایلی جنر است. او به «ملکه اینستاگرام» معروف است. فقط ۹روز طول کشید که عکس تخم‌مرغ رکورد پرطرفدارترین عکس کایلی را که عکسی از دست او و دختر تازه به دنیا آمده‌اش بود، شکست. از یک‌ماه پیش ۶ عکس مختلف که مراحل شکسته‌شدن تخم‌مرغ را به تصویر می‌کشد، از سوی اکانتی به نام (world_record_egg) به معنای رکورد جهانی تخم‌مرغ در اینستاگرام منتشر شده است.
آخرین ویدیو با این توضیح آمده است که اگر کسی احساس می‌کند به این شکل تحت فشار است، به نشانی اینترنتی‌ای که مخصوص مشاوره و راهنمایی کاربران شبکه‌های مجازی است، مراجعه کند. این نشانی کاربران را به سایتی راهنمایی می‌کند که نشانی مراکز حمایت و درمان مشکلات روحی کشورهای جهان در آن به شکل یک فهرست قرار داده شده است.

مطلب پیشنهادی

ریشه و داستان ضرب المثل «آخ نگفتن»

سایت بدون – آخ کمترین واکنش انسان به درد و رنج است آخ گفتن خیلی …

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *