روز تکذیب در فوتبال/ مارادونا:من مسی را دوست دارم ،نیمار به بارسلونا برنمی گردم

https://images.assettype.com/thequint%2F2018-07%2F193dfab4-275a-4434-aea6-8b0cc4090af5%2F_Gods_.jpg?rect=0%2C12%2C1920%2C640&q=35&auto=format%2Ccompress&w=960

سایت بدون -دست آسیب دیده لیونل مسی در صدر اخبار است ، او به الکلاسیکو نمی رسد و این مساله خیلی از علاقه مندان به فوتبال ناراحت کرده است اما این تنها خبری نیست که این روزها در مورد ستاره بارسلونا شنیده می شود، در روزی که گذشت دو خبر مرتبط به مسی هم تکذیب شد، یکی خبر حمله تند مارادونا به مسی بود و دیگر اظهار تمایل نیمار برای بازگشتن به زیر سایه مسی ! این خبرها را با هم مرور می کنیم

مارادونا: نمی توانید رابطه من ومسی را خراب کنید

مارادونا هفته گذشته گفته بود که مسی پیش از انجام هر بازی ۲۰ بار به دستشویی می‌رود و همین باعث می‌شود که او هیچگاه نتواند رهبر خوبی برای تیمش باشد. این صحبت ها واکنش های بسیاری را به همراه داشت و انتقادات و حمایت‌های زیادی از آنها در سرتاسر جهان مطرح شد.کار به جایی کشیده شد که گفته شد مارادونا با مسی تماس تلفنی برقرار کرده و از او بابت این صحبت ها عذرخواهی کرده است.  حال مارادونا که شرایط را پیچیده دیده، توضیحاتی درباره این صحبت‌ها ارائه کرد.

او گفت:« من می‌دانم لیونل مسی کیست، می‌دانم که او بهترین بازیکن جهان است. اگر ۲۰ بازیکن هم قبل بازی به دستشویی بروند، من هیچگاه نامی از مسی نخواهم آورد. اتفاقی که افتاده این است که آنها می‌خواهند من را مقابل مسی قرار دهند. رابطه دوستانه من و مسی خیلی فراتر از چیزی است که خبرنگاران بتوانند راجع به آن بنویسند، به نظر من رابطه ما بزرگترین چیز در دنیاست.»

منبع :پرو ۲۴

نیمار : این خبرها فیک است

نیمار، ستاره پاری‌سن‌ژرمن، به شایعات درباره بازگشت به بارسلونا و پیوستن به رئال‌مادرید پاسخ داد و آنها را به کل تکذیب کرد. نیمار سال گذشته با جنجال‌های فراوانی از بارسلونا جدا شد و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست. فرانسوی‌ها برای به خدمت گرفتن او، ۲۲۲ میلیون یورو هزینه کردند و رکورد تاریخ نقل‌وانتقالات را شکستند و امسال نیز هیچ تیمی به این رکورد نزدیک نشد. نیمار سعی داشت با این انتقال، از سایه مسی خارج شده و نامی برای خود در بین بهترین بازیکنان جهان و کاندیداهای توپ طلا دست و پا کند ولی اوضاع برای او خوب پیش نرفت. ستاره برزیلی اواسط فصل گذشته مصدوم شد و تا پایان فصل قادر به همراهی تیمش نبود. در ادامه او در جام‌جهانی شرکت کرد و در این رقابت‌ها نیز موفقیتی به دست نیاورد. در فصل جدید نیز اوضاع چندان خوب پیش نرفت و ستاره برزیلی به طور کامل زیر سایه امباپه بوده است. کیلیان امباپه جوان، پس از قهرمانی در جام‌جهانی و درخشش در این رقابت‌ها، فصل جدید را نیز بخوبی آغاز کرد و هفته گذشته در ۱۳ دقیقه، ۴ گل به ثمر رساند تا در مرکز توجه رسانه‌ها قرار گیرد، بدین ترتیب، نیمار زیر سایه او نیز قرار گرفته است. این موضوعات سبب شد تا شایعات درباره بازگشت نیمار به بارسلونا یا پیوستن او به رئال‌مادرید بیشتر شود و برخی رسانه‌ها به این موضوع دامن بزنند. اما پس از اینکه باشگاه بارسلونا این موضوع را تکذیب کرد، نیمار نیز در اینستاگرام خود، چنین چیزی را به کل رد کرد. او با انتشار عکسی از وب‌سایت‌ها و نشریاتی که اخباری در این رابطه منتشر کرده بودند با مهر «اخبار کذب» روی آنها، شایعات اخیر را رد کرد. به نظر می‌رسد این اقدام نیمار، از سویی اعلام وفاداری به پاری‌سن‌ژرمن نیز هست، زیرا باشگاه پی‌اس‌جی نیز از اینکه ستاره‌‌‌‌اش نسبت به این موضوع واکنشی نداشته، نگرانی‌‌‌هایی داشته ولی حالا با انتشار این عکس در اینستاگرام، موضوع جدایی نیمار به کلی رد شده است. مصاحبه اخیر نیمار درباره بارتومئو و موضوع درگیری لفظی که در زمان حضورش در بارسلونا مطرح کرد، دلیل دیگری بر اعلام تکذیب این خبر از سوی نیمار است، زیرا برخی نشریات معتقدند او بر این باور بوده که این شایعات از سوی بارتومئو برای ناپایدار کردن شرایط نیمار مطرح شده است.

مطلب پیشنهادی

ریشه و داستان ضرب المثل « پرسان پرسان برو هندوستان»

سایت بدون – هندوستان یکی از دورترین مقاصد تجاری ایرانی ها در دوران قدیم بود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *