آخرین خبرها

سبکتو/افزایش سرانه مطالعه به کمک فناوری

https://profile.iwmf.ir/img/websites/logos/9eeded30b547d25041d83e289ac8ae5f.png
سایت بدون – افزایش سرانه مطالعه این روزها دغدغه بسیاری شده است و در همین راستا اپلیکیشن‌هایی راهی بازار شده است که با خلاصه‌نویسی و نیز تبدیل آن به کتاب صوتی، کاربران را به مطالعه بیشتر ترغیب می‌کنند. یکی از این اپلیکیشن‌ها، «سبکتو» است که در دسته کتابخوان‌های دیجیتالی جای می‌گیرد. این اپ که حجم 5.8مگابایتی را روی گوشی اندرویدی کاربر اشغال می‌کند درواقع کتاب ها را به میکرو کتاب نوشتاری و همچنین پادکست‌های صوتی تبدیل کرده است. در این اپ از روش‌هایی کاملاً استاندارد برای خلاصه‌نویسی کتاب‌ها استفاده شده است و هیچ اضافه‌ نویسی در آن دیده نمی‌شود به همین دلیل هم کاربر می‌تواند در مسیر بازگشت به خانه، در اتوبوس، مترو، تاکسی و… به این کتاب‌ها گوش بدهد و هیچ فرصتی را از دست ندهد. به این ترتیب حتی کسانی که به بهانه کار و مشغله زیاد، به مطالعه روی خوش نشان نمی‌دهند هم می‌توانند به جرگه کتابخوان‌ها بپیوندند.
بیشتر پادکست‌های صوتی این اپلیکیشن به ذکر نکاتی درباره روش‌های موفقیت و راهکارهایی برای بهبود روابط اجتماعی می‌پردازد. اگر هم به‌دنبال کسب و کاری تازه هستید شاید راهکارهای ارائه شده توسط این میکروکتاب‌ها بتواند در راه‌اندازی این کسب و کارها به شما کمک کند. این اپلیکیشن همچنین به کاربران اجازه می‌دهد که درباره هر مطلبی نظر دهند و نظرات دیگران را نیز بخوانند. کاربران می‌توانند این اپ را به‌صورت رایگان از فروشگاه‌های اپ تهیه کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }