معادله چند مجهولی بازگشت طارمی به پرسپولیس/شماره ۹ برای کیست؟

http://static3.khodrotak.com/thumbnail/2SrtNL5z1tDa/eWPwV5k_URSm7C9aQBSL140CTFPkinu-39QOt7vYQLYWZO2LVt5yJgMhdzc1QcVLYQykGROGoEZO7ykZLe_UwZTddXiFU9jXGlyE-ulgfKjqlh1iuKlDbg,,/%D9%85%D9%87%D8%AF%DB%8C+%D8%B7%D8%A7%D8%B1%D9%85%DB%8C.jpg

سایت بدون -با باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات باشگاه پرسپولیس و آغاز نقل‌وانتقالات زمستانی، بحث بازگشت مهدی طارمی به تیم پرسپولیس جدی‌تر از هر زمان دیگری مطرح شده است اما نه باشگاه پرسپولیس و نه مهدی طارمی هنوز هیچ واکنش جدی و رسمی به این موضوع نداشته‌اند. بحث بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس در حالی مطرح است که به نظر می‌رسد تحقق این موضوع با پیچیدگی‌هایی همراه باشد. برانکو بی‌میل نیست برای تقویت خط حمله خود طارمی به ترکیب تیمش اضافه شود اما او هر بار در این باره به این گفته بسنده کرده که برای بازگشت طارمی فقط ما تصمیم‌گیرنده نیستیم و الغرافه و خود طارمی هم باید نظرشان را اعلام کنند.
از طرف دیگر طارمی یک نیم‌فصل دیگر با قطری‌ها قرارداد دارد و در قرارداد او مبلغ فسخ قرارداد ۲ میلیون یورو قید شده است؛ رقمی که قطعا پرسپولیس قادر به پرداخت آن نیست حتی اگر با تخفیف ۵٠ درصدی همراه شود. این در حالی است که مهدی طارمی هم قرارداد یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلاری با الغرافه دارد و برای جدا شدن نصف آن را از دست خواهد داد که مبلغی در حدود ۶ میلیارد تومان است.
به این مسائل فضای نامطلوب ایجاد شده بین پرسپولیس و کی‌روش را هم اضافه کنید. بی‌شک طارمی در آستانه جام ملت‌های آسیا برای اینکه وارد این دعوا نشود ترجیح می‌دهد فعلا و تا پایان این رقابت‌ها به بازگشت فکر نکند. پایان جام ملت‌ها اوایل بهمن است و قطری‌ها اگر بنا باشد طارمی را از دست بدهند ترجیح می‌دهند زودتر تکلیف او مشخص شود تا بتوانند بازیکن خارجی دیگری را برای پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا جانشین او کنند. همین تفکر را برانکو هم دارد و می‌خواهد تیمش زودتر بسته شود و اگر طارمی نتواند به این تیم بپیوندد سریع‌تر مهاجم دیگری را استخدام می کند.
همه اینها را باید کنار این موضوع مهم‌تر بگذاریم که آیا اصلا طارمی تمایلی به بازگشت به ایران دارد؟ او قبلا گفته بود می‌خواهد از قطر به اروپا برود اما اینکه تصمیم فعلی این مهاجم چیست را هم باید از خودش پرسید. این سلسله پیچیدگی‌ها کار را سخت می‌کند و باید دید شماره ٩ پرسپولیس را در نیم‌فصل دوم ترابی بر تن می‌کند یا طارمی؟

مطلب پیشنهادی

کدام ستاره ها در اکران تابستانی با هم رقابت دارند؟/ داغ روی پرده

محسن تنابنده، الناز شاکردوست، پژمان جمشیدی، سحر دولتشاهی و آزاده صمدی با فیلم‌هایی با مضمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *