یک فیلم کمدی دیگر در صدر پرفروش ها؛لس آنجلس تهران با حضور پرویز پرستویی و مهناز افشار

سایت بدون -پس از چند هفته صدرنشینی دو فیلم «تنگه ابوقریب» و «مغزهای کوچک زنگ زده» در ژانرهای دفاع مقدس و اجتماعی بار دیگر، یک اثر کمدی این هفته عنوان پُرفروش‌ترین فیلم را به خود اختصاص داد.

به گزارش چهارشنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، بعد از سیطره دو ماه فیلم کمدی «هزارپا» در صدر فیلم‌های پُرفروش، همزمان با آغاز ماه محرم و خروج چند هفته ای این فیلم از گردونه اکران به نوعی فرصت برای دیگر آثار فراهم شد تا حداقل چند هفته‌ای طعم صدرنشینی در گیشه سینما را بچشند.
ابتدا این فرصت برای فیلم خوش‌ساخت و با کیفیت «تنگه ابوقریب» مهیا شد تا سه هفته‌ای صدر گیشه را قرق کند و با فروش میانگین هفته‌ای ۶۰۰ میلیون تومان، گیشه را به رنگ جنگ و جبهه درآورد.
اما همزمان با اکران فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» صدر جدول پرفروش‌ها با میانگین فروش هفتگی ۲ میلیارد تومان به تازه‌ترین ساخته هومن سیدی رسید تا طبق پیش‌بینی‌ها فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» همانند نمایش در جشنواره فجر با اقبال مخاطب روبه‌رو شود.
حالا و با نمایش چند فیلم کمدی جدید بار دیگر صدرنشینی از ژانرهای دفاع مقدس و اجتماعی رخت بربسته و به خاستگاه این سال‌های خود یعنی کمدی بازگشته است. به طوری که در بررسی ۵ فیلم پُرفروش در حال اکران سهم کمدی، ۳ اثر است.
صدرنشینی گیشه هم فعلا در قرق فیلم کمدی «لس آنجلس تهران» ساخته تینا پاکروان است که در نخستین هفته اکران خود بیش از ۲ میلیارد تومان فروخته و دو فیلم کمدی «لازانیا» و «هشتک» نیز در تعقیب این فیلم در رده سوم و چهارم هستند.
**نیامده پُرفروش شد
فیلم سینمایی «لس آنجلس تهران» در نخستین هفته نمایش خود در ۹۵ سالن سینما، ۲ میلیارد و ۱۵۴ میلیون تومان فروخته است.
این فیلم در خلاصه داستانش آمده: با کلمات زیر جمله بسازید: (دو نمره) موسیوی فرانسوی، تابلوی نقاشی، استندآپ کمدی، اینستاگرام، فحش رکیک، هاهاها، پیرزن موتورسوارِ تک‌چرخ‌زن، داف وطنی، عشق خارجی، خونه مادربزرگه، درود بر شرف آریاییت!
تیم بازیگران «لس آنجلس تهران» از پرویز پرستویی، مهناز افشار، گوهر خیراندیش، شیرین یزدانبخش، زهیر یاری، بانیپال شومون، برایان للی، امی گواورا، جسی ننسی؛ با معرفی ژوبین رهبر و با هنرمندی ماهایا پطروسیان تشکیل شده است

مطلب پیشنهادی

ریشه و داستان ضرب المثل «چیز خور شدن»

سایت بدون – در قدیم که خرافه خیلی رواج داشت گروهی از رمالان و فال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *