آخرین خبرها

رابرت داونی جونیور و همسرش با HBO قرارداد یکساله بستند

رابرت داونی جونیور قرارداد همکاری یکساله ای را با شبکه HBO امضا کرده است.

سایت بدون -رابرت داونی جونیور بازیگر نامزد دو جایزه اسکار به همراه همسرش سوزان داونی تهیه کننده سینما و تلویزیون، قرارداد همکاری یکساله ای را برای تولید فیلم و سریال توسط شرکت شان با شبکه HBO امضا کرده اند. کمپانی این زوج سریال درام جنایی «پری میسون» Perry Mason با بازی متیو ریس را در دست تولید دارد که به عنوان نخستین محصول مشترک آنان با HBO قرار است در هفت اپیزود طی سال جاری میلادی به پخش برسد. این سریال براساس شخصیتی خلق‌شده توسط ارل استنلی گاردنر ساخته می شود که یک کارآگاه خصوصی با زندگی شخصی آشفته ای است. او همچنین ناراحتی های روحی زیادی دارد که همگی ناشی از دوران حضور او در دوران جنگ در فرانسه هستند.

رابرت داونی جونیور و همسرش تهیه کنندگان این سریال هستند.

داونی در بیانیه ای گفت:« HBO محملی مناسب را برای «پری میسون» فراهم کرده است. ما خوشحالیم که آستین های خود را بالا بزنیم و مشارکت با این شبکه را گسترش دهیم و داستانهایی را به تصویر بکشیم که مطابق استانداردی باشد که در شأن برند آنها باشند».

برچسب‌ها: , , , , ,
add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }