آخرین خبرها

آیا لیدی گاگا برای جدایی بردلی کوپر از ایریناشایک مشاوره داده بود؟

سایت بدون – خبر جدایی بردلی کوپر از همسرش ایرینا شایک، بار دیگر روابط خاص میان کوپر و لیدی گاگا را بر سر زبان‌ها انداخت. اخیرا بردلی کوپر و شایک اعلام کرده‌اند که بعد از چهار‌سال زندگی تصمیم به جدایی گرفته‌اند و درحال گفت‌وگو درباره نحوه برعهده گرفتن حضانت دخترشان هستند. بردلی کوپر ‌سال گذشته با فیلم «ستاره‌ای متولد شد» با بازی لیدی گاگا سال شلوغی داشت. داستان این فیلم رابطه عاشقانه دو خواننده آمریکایی است که گاگا و کوپر نقش‌هایشان را بازی کردند. در همان زمان نیز شایعاتی درخصوص رابطه ویژه میان کوپر و گاگا بر سر زبان‌ها افتاد. گاگا و کوپر اما اعلام کردند رابطه آنها منحصر به فیلم بوده و برای این‌که کیفیت بازی‌ها در فیلم بالاتر برود، مجبور بوده‌اند این نقش‌ها را بازی کنند.
اما حالا که خبر جدایی کوپر و شایک منتشر شده، وب‌سایت ‌هالیوود لایف به نقل از یک منبع آگاه نوشته است، در زمان ساخت فیلم گاگا از کیفیت نامناسب رابطه کوپر و شایک آگاه بود. این منبع آگاه گفته بردلی در آن زمان رابطه خوبی با شایک نداشت و گاگا نیز که خود یک رابطه عشقی نافرجام را تجربه کرده بود، به کوپر مشاوره می‌داد و از مسائل او آگاه بود. به این ترتیب بار دیگر به شایعات درباره رابطه گاگا و کوپر دامن زده شده است. البته هنوز به‌طور کامل مشخص نیست که آیا آن رابطه موجب جدایی کوپر و شایک شده است یا خیر.

برچسب‌ها: , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }