آخرین خبرها

ارتش چین برای استفاده از یک واکسن کووید 19 مجوز صادر می کند

سایت بدون – بنا به گزارش رویترز ارتش چین برای استفاده از واکسن های ساخته شده برای درمان کووید 19 چراغ سبز نشان داد. این واکسن که توسط واحد تحقیقاتی خود به همراهی CanSino Biologics تهیه شده پس از آزمایشات بالینی اثبات کرده که دارای اثربخشی مناسب است.

این دارو که Ad5-nCoV نام دارد ،یکی از هشت نامزد واکسن در چین است که برای آزمایشات انسانی به دلیل بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید تأیید شده است. کمیسیون نظامی چین حالا استفاده از این دارو را فقط برای استفاده از در ارتش و مصارف نظامی را مجاز اعلام کرده است.

تاکنون کارآزمایی بالینی فاز 1 و 2 نشان داده که واکسن ساخته شده توسط شرکت CanSino این پتانسیل را دارد که از بیماری کرونا جلوگیری کند اما موفقیت تجاری آن هنوز تایید نشده است

هنوز هیچ واکسنی برای استفاده تجاری علیه بیماری ناشی از کروناویروس جدید تأیید نشده است ، اما بیش از دهها واکسن در مرحله آزمایش نهایی قرار دارد.

منبع:رویترز

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }