آخرین خبرها

تکذیب یک خبر درباره «قورباغه»/سریال هومن سیدی آبان عرضه می‌شود

تکذیب یک خبر درباره «قورباغه»/سریال هومن سیدی آبان عرضه می‌شود

کانال تلگرامی سریال «قورباغه» خبر یک رسانه درباره این سریال را تکذیب کرد.

سایت بدون – سریال «قورباغه» یکی از کنجکاوی‌برانگیزترین سریال‌های شبکه نمایش خانگی است که هومن سیدی و تیمش بیش از یک سریال برای ساخت آن صرف کردند و این روزها خبرهای مختلفی درباره زمان عرضه این سریال در شبکه نمایش خانگی منتشر می‌شود.

در یکی از آخرین خبرها درباره این سریال یک روزنامه از دعوای مالکیتی بر سر این سریال نوشته بود که کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام مرتبط با «قورباغه» این خبر را به شدت تکذیب کردند و نوشتند: «خبر منتشر شده در یک روزنامه، راجع به سریال قورباغه سراسر دروغ و کذب است و قطعا شکایت قضایی انجام خواهد گرفت.»

در ادامه این متن روابط عمومی سریال «قورباغه» انگشت اتهام را به سمت یکی از پلتفرم‌های وی‌اودی گرفته و نوشته است: «متاسفانه افرادی با هدف تخریب در آستانه پخش سریال شروع به دروغ‌پردازی نموده اند از جمله پلتفرم وی او دی بزرگی که سریال به ایشان فروخته نشده است منشا این شیطنت هاست.»

«قورباغه» چه زمانی عرضه می‌شود؟

پس از این واکنش‌ها سوالی که در کامنت‌های این پست در اینستاگرام تکرار شد این بود که بالاخره «قورباغه» چه زمانی عرضه خواهد شد؟ 

گفته می‌شود مجوز انتشار قسمت‌های ابتدایی این سریال از سوی سازمان سینمایی منتشر شده است. پایگاه خبری صبح سینما با اعلام این خبر نوشت «قورباغه» از آبان‌ماه در شبکه نمایش خانگی و پلتفرم‌های عرضه محتوای اینترنتی عرضه خواهد شد. 


در این سریال که به کارگردانی هومن سیدی ساخته می‌شود، نوید محمدزاده برای چهارمین بار با سیدی همکاری کرده و در کنار صابر ابر برای اولین‌بار به نمایش خانگی می‌آیند.

سیدی در این اثر همچنین از سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، آناهیتا افشار و مهران غفوریان در کنار چهره‌های جدید استفاده کرده است.

برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }