آخرین خبرها

درباره سریال برادر جان /روایت برادری و حق الناس

سایت بدون -«برادر جان» یکی از مجموعه های ماه رمضان است که پخش آن از ۱۷ اردیبهشت آغاز شده است.

سریال «برادر جان» به کارگردانی محمدرضا آهنج و به نویسندگی سعید نعمت‌اله ساخته شده است. آهنج را به واسطه‌ی کارگردانی مجموعه‌های «به دنیا بگویید بایستد»، «ملکوت» و «آسمان من» به یاد می‌آوریم. او درباره‌ی موضوع «برادر جان» می‌گوید: «این سریال بحث عدالت‌خواهی را پیگیری می‌کند و نوع روایت ما قابلیتی دارد که بیشتر بر حق‌جویی دلالت دارد و در واقع حق‌الناس یکی از زیرشاخه‌ها و تم‌های این قصه است.» در خلاصه داستان سریال «برادر جان» آمده: «برادری، برابری و جان‌فشانی سه برادر که زبان‌زد است و خدا و خلق از آن‌ها در آسایش، به ناگه دچار حادثه می‌شود که نامش حق‌الناس است.»

این مجموعه محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما و ملودرامی اجتماعی مذهبی است که برای پخش در ماه مبارک رمضان تهیه و تولید شده است. علی نصیریان، حسن پورشیرازی، حسام منظور، آفرین عبیسی، سعید چنگیزیان، کامران تفتی، سجاد افشاریان، ندا جبرئیلی، نسیم ادبی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، آرش فلاحت پیشه، محبوبه صادقی، جلیل فرجاد و لعیا زنگنه بازیگرانی هستند که در سریال «برادر جان» مقابل دوربین قرار گرفته‌اند. پخش مجموعه‌ی «برادر جان» از ۱۷ اردیبهشت آغاز شده و هر شب ساعت ۲۰:۴۰ روی آنتن شبکه‌ی سه می‌رود. 

برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }