آخرین خبرها

راز عقابی که با رضا یزدانی به سینما رفت

سایت بدون – گویا عقابی كه همراه با رضا یزدانی یك شبه به شهرت رسیده و حسابی معروف شده، چیزی نمانده بود كه مانند شارون در فیلم كوپال، زنده یاد شود اما او نه تنها نجات پیدا كرده بلكه حالا بسیار هم معروف شده و شاید جالب باشد بدانید كه اگر اهل فیلم و سینما هستید حتما قبلا هم او را دیده‌اید اما شاید به خاطر نداشته باشید. درباره این عقاب از رضا یزدانی بخوانید:
 چطور شد كه تصمیم گرفتید همراه با این عقاب در مراسم اكران مردمی فیلم حضور پیدا كنید؟
من از این تصمیم بی‌خبر بودم. مثل بقیه بازیگران به مراسم اكران مردمی رفتم و دیدم كه تصمیم گرفته شده این عقاب همراه ما در این مراسم حضور داشته باشد. برای حضورش در این مراسم و برای حضورش در فیلم همه مجوزهای لازم گرفته شده و كاملا قانونی بوده است.
 پس این عقاب متعلق به شما نیست!
نه. درست است كه در دو ویدئو كلیپ من حضور داشته و از مدت‌ها پیش با این حیوان آشنا هستم و به آن سر می‌زنم اما مال من نیست. در واقع این عقاب را امیر رهبری كه سال‌هاست با سینمای ایران همكاری دارد و حیواناتی را در اختیار سینماگران قرار می‌دهد، پیدا كرده است. این عقاب زخمی شده بود، بالش شكسته بود و اگر امیر به دادش نرسیده بود، احتمالا می‌مرد ولی خوشبختانه با مراقبت‌های امیر، حالش خوب شده و تا امروز در فیلم‌های زیادی بازی كرده است. این حیوان همچنان مراحل درمان را پشت سر می‌گذارد چون هنوز یك بالش مشكل دارد و نمی‌تواند پرواز كند. امیدواریم با تمرین‌های متعددی كه دارد، روزی بتواند پرواز بكند.
 مشكلی نداشتید كه در یك مراسم رسمی به همراه این عقاب حضور پیدا كنید؟
اتفاق عجیبی نیست و همیشه حیوانات به شكل‌های مختلف كنار ما انسان‌ها بوده‌اند. در سینما هم حضور پررنگ داشته‌اند و حتی فیلم‌ها و سریال‌هایی ساخته شده كه قهرمان اصلی آنها یك حیوان است. این عقاب هم برای تبلیغ فیلم در اكران مردمی همراه ما بود و به نظرم اولین بار نیست كه چنین اتفاقی می‌افتد مگر برای تبلیغ فیلم «به وقت شام» افرادی سوار بر اسب وارد مجتمع كورش نشدند؟ این بار هم از حضور یك عقاب استفاده شده و من اصلا فكر نمی‌كردم این قدر مورد توجه قرار بگیرد و با این میزان واكنش مواجه شویم. رسانه‌های زیادی درباره حضور این عقاب نوشته‌اند و خبرش را منتشر كرده‌اند كه به نظرم خوب است.

منبع :جام جم

برچسب‌ها: , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }