آخرین خبرها

مارک ویلموتس در آستانه اولین بازی ملی با تیم ملی ایران: آمده ایم تا ببریم

سایت بدون -مارک ویلموتس، سرمربی ایران در اولین بازی رسمی خود روی نیمکت این تیم در مسیر انتخابی جام جهانی درباره دیدار با هنگ کنگ گفت: ما به این دلیل زودتر به هنگ کنگ آمدیم که با جو و شرایط آب و هوایی آشنا شویم و این اتفاق هم رخ داد. شرایط آماده سازی در تهران و هنگ کنگ خیلی خوب بود.


وی با اشاره به شرایط تیمش بعد از هدایت ایران گفت: در ابتدا سعی کردم بنا را بر قابلیت‌های بازیکنان تیم بگذارم. ما سعی می‌کنیم حفظ توپ کنیم و فرصت گلزنی به دست بیاوریم. بازی سوریه و کره جنوبی در این مسیر خیلی کمک کرد تا با بهره بردن از این روش حفظ توپ کنیم و موقعیت گل بسازیم.


ویلموتس در واکنش به سوالی درباره امنیت هنگ کنگ و مشکلاتی که در زمان حضور در این کشور داشته‌اند گفت: ما اینجا چیز خاصی ندیدم. به هنگ‌کنگ آمدیم که فوتبال خوبی بازی کنیم‌ و سه امتیاز را بگیریم. موضوعی که به فوتبال ربطی ندارد به ما ارتباطی ندارد.


سرمربی بلژیکی ایران در واکنش به این سوال خبرنگاری در نشست پیش از جدال با هنگ کنگ که مدعی شده بود داور بازی فردای تیمش در یکی از دیدارهای لیگ ژاپن اشتباه عجیبی مرتکب شده، پاسخ داد: صادقانه بگویم که هم روزنامه نگاران هم داوران و هم مربیان می‌توانند دچار اشتباه شوند.

برچسب‌ها: , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }