آخرین خبرها

مغزهای کوچک زنگ زده به 12 میلیارد تومان فروش رسید/سبقت از کمدی ها

https://varite.net/wp-content/uploads/2018/10/Q9149RJ.jpg

سایت بدون – با وجود ترکتازی کمدی ها در فصل تابستان و افزایش روند اکران فیلمهای متعلق به این ژانر، به نظر می رسد طبق آمار در فصل پاییز این درامهای اجتماعی بوده اند که توانستند شرایط را به نفع خود تغییر دهند. بر این اساس، درام اجتماعی «مغزهای کوچک زنگ زده» بیش از ١٢ میلیارد فروش داشته که قابل توجه است.
از ابتدای پاییز ٢۴ فیلم‌ها با گونه‌های کمدی‏، اجتماعی، کودک، دفاع مقدس و نوجوان و انیمیشن اکران شده اند، اما در میان این آثار تنها فیلم اجتماعی «مغزهای کوچک زنگ زده» توانست نظر مخاطب را به خود جلب کند. این فیلم بر اساس اعلام سیستم مکانیزه با فروش ۱۲میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی اش توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند. پیش از این در بهار امسال تنها «لاتاری» به عنوان یک درام اجتماعی توانست از مرز ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان فروش بگذرد. در سه ماهه تابستان تنها ١۶ فیلم سینمایی در گونه های مختلف اکران شدند که در میان آثار اکران شده فیلم سینمایی «هزارپا» توانست موفق عمل کند و بر اساس اعلام سیستم مکانیزه با فروش بیش از ۳۷۷۳۸۹۹۱۰۰۰ در صدر فروش گیشه در سال ٩٧ قرار دارد.

برچسب‌ها: , , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }