آخرین خبرها

هشدار جدی سازمان ملل/ یک میلیارد جوان در آستانه مشکلات شنوایی قرار دارند

سایت بدون- سازمان ملل هشدار می‌دهد؛ بیش از یک میلیارد جوان در معرض مشکلات شنوایی از طریق استفاده نادرست بیش از حد از تلفن‌های هوشمند و دیگر تجهیزات صوتی قرار دارند.

سازمان بهداشت جهانی و اتحادیه بین‌المللی مخابرات به منظور حفظ سلامت و قدرت شنوایی استانداردهای جدیدی را برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان تجهیزات صوتی  معین کرده‌است.

 حدود پنج درصد از مردم جهان یعنی چیزی بالغ بر حدود ۴۶۶ میلیون نفر از جمله ۳۴ میلیون کودک با مشکلات شنوایی دست و پنجه نرم می‌کنند.

جوانان بیش از دیگر گروه‌های جامعه به دلیل عادات اشتباه در استفاده از تجهیزات صوتی سلامت شنوایی خود را به خطر می‌اندازند. حدود نیمی از افراد ۱۲ تا ۳۵ ساله یا ۱.۱ میلیارد نفر به دلیل قرار گرفتن طولانی مدت در معرض صداهای بلند از جمله موسیقی‌هایی که از طریق تجهیزات صوتی شخصی گوش می‌دهند، سلامت خود را به خطر می‌اندازند. این افراد باید آگاه باشند با ترک نکردن عادات بد استفاده از تجهیزات صوتی شنوایی از دست رفته‌شان قابل بازگشت نیست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }