آخرین خبرها

واکنش ارژنگ امیرفضلی به اعتراض بعضی مخاطبان «خندوانه» / نمایش دردسرساز


سایت بدون – از زمان آغاز پخش فصل جدید برنامه «خندوانه» و حضور ارژنگ امیرفضلی که به عنوان نماینده مردم در این برنامه گاهی زبان گویای جامعه و مشکلاتش می شود، حرف و حدیث های بسیاری را در پی داشت. اما چهارشنبه هفته گذشته و در بخش نمایشی امیرفضلی به اتفاق تعدادی از حضار در این برنامه به نشانه اعتراض روی زمین دراز کشیدند و مطالبی را عنوان کردند که برای این بازیگر دردسر ساز شد. هنوز دقایقی از پخش این برنامه نگذشته بود که موجی از اعتراضات به صفحه شخصی این بازیگر در اینستاگرام وارد شد و کاربران به نشانه اعتراض به این نمایش به او در فضای مجازی حمله ور شدند. تا جایی که امیرفضلی را بر آن داشت که جوابیه ای در این زمینه ارائه کند. او در این باره نوشت: «این برنامه تو تیرماه ضبط شده بود و در مورد این بود که بعضی‌ها بدون اینکه بدونند چرا اعتراض می‌کنند. حال اینو الان چرا پخشش کردند از تلویزیون بپرسید.»
گرچه به گفته امیرفضلی این برنامه در تیر ماه ضبط شده و شاید هیچ ربطی به شرایط و فضای اخیر جامعه نداشته باشد، اما با توجه به اتفاق ناگوار اخیری که برای تعدادی از دانشجویان پیش آمد و ماجراهایی از این دست که مدام در جامعه رقم می خورد، خوب است که مدیران دقت نظر بیشتری داشته باشند تا با پخش برخی برنامه ها و اتفاقاتی از این دست احساسات مخاطبان را جریحه دار نکنند!

برچسب‌ها: ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }