آخرین خبرها

10 دلیل برای اثبات یکی از بدترین آغازهای تاریخ رئال

سایت بدون -رئال‌مادریدی ها در ۳ فصل گذشته نتایج درخشانی گرفته بودند اما این فصل شروعی ناامیدکننده داشته‌اند. 10 دلیل وجود دارد تا متوجه شویم آنها بدترین شروع تاریخ‌شان را رقم زده‌اند.
1- جدایی رونالدو
در دنیای فوتبال ضرب‌المثلی وجود دارد که می‌گوید یک تیم نباید به یک بازیکن وابسته باشد و حالا این عبارت، بلای جان رئالی‌ها شده است. رئال پس از رونالدو روزهای بدی را سپری می‌کند و آمار گلزنی مناسبی نداشته اما CR7 در جمع تورینی‌ها می‌درخشد. مشاهده درخشش رونالدو نیز نمکی روی زخم هواداران بلانکوها شده است.
2- فقدان گل
این مسأله هم مربوط به عدم حضور رونالدو است. رئالی‌ها به وضوح کمتر از دوران حضور رونالدو در مادرید گل به ثمر رسانده‌‌‌اند. آنها فصل قبل 39/2 گل در هر بازی به ثمر رساندند اما حالا میانگین‌شان به 2 گل در هر بازی تنزل پیدا کرده است. رئالی‌ها در فصل ۲۰۱۴ تا نقل‌وانتقالات زمستان ۹۳ گل زده بودند اما حالا تنها ۶۰ گل زده‌اند.
3- شوت کمتر
وقتی شوت‌‌های کمتری به سمت دروازه زده شود قطعا گل کمتری هم به ثمر می‌رسد. آنها تا اینجای فصل ۵۳۶ شوت به سمت دروازه حریفان زده‌‌اند که از فصل ۲۰۱۷ با ۶۰۲ شوت، رقم کمتری است. بدترین قسمت این ماجرا دقت فوق‌العاده پایین آنهاست؛ تنها ۲۰۳ شوت آنها داخل چارچوب بوده است.
4- دریافت گل بیشتر
رئال در قسمت انتهای زمین نیز مشکل دارد. آنها با خرید کورتوا می‌خواستند دژ محکمی جلوی قفس توری‌شان داشته باشند اما علنا در این منطقه تضعیف شده‌اند! بلانکوها تا امروز ۳۵ گل در ۳۰ مسابقه دریافت کرده‌‌‌اند، یعنی 5 گل بیشتر از فصل گذشته تا تعطیلات زمستانی!
5- انتخاب بد سرمربی
وقتی خبر مذاکره لوپتگی با مادریدی‌ها افشا شد، از همان زمان و با اخراج از تیم‌ملی این انتخاب زیر سوال رفت. در همین راستا، لوپتگی نتوانست بخوبی رختکن را مدیریت کند. او در ۱۴ بازی 6 بازی را با شکست پشت‌سر گذاشت و البته ال‌کلاسیکو را هم به رقیب سنتی واگذار کرد.
6- نمایش‌‌های بیل
از زمان پیوستن بیل به رئال، او همیشه زیر سایه رونالدو بوده و حالا با انتقال رونالدو به یووه، فرصت مناسبی برای بیل ایجاد شده است اما ستاره ولزی نتوانسته جای خودش را در ترکیب پیدا کند. او فصل گذشته هر ۸۷ دقیقه یک گل به ثمر رساند اما حالا آمار او به هر ۱۱۶دقیقه یک گل تنزل پیدا کرده است.
7- از دست دادن امتیازات مهم
یک نفر باید تحقیق کند و متوجه شود آخرین بار چه زمانی رئالی‌ها از ۱۸ بازی ۳۰ امتیاز کسب کرده‌اند! آنها این فصل مقابل ایبار و لوانته امتیاز از دست دادند و حتی برد 2 بر صفر سوسیه‌داد، اولین برد آنها از سال ۲۰۰۴ مقابل رئال بوده است. مادریدی‌ها در حال حاضر به دلیل همین افت امتیازات، در رده پنجم قرار گرفته‌اند.
8- ایسکو و افت اعتماد به نفس
از زمان خروج رونالدو انتظار می‌رفت بازیکنانی مثل ایسکو بتوانند بهتر بدرخشند اما او با افت اعتماد به نفسش حتی در ترکیب هم قرار نمی‌گیرد. او در ۲۱ بازی که تا اینجای فصل انجام داده، ۴ گل زده و ۲ پاس گل داده است. چند روز گذشته نیز اخباری مبنی بر مشاجره ایسکو و سولاری منتشر شد و حتی احتمال می‌رود ایسکو از رئال
جدا شود.
9- عملکرد ضعیف در نقل‌وانتقالات
به وضوح مشخص است رئالی‌ها برنامه‌ای برای پر کردن جای رونالدو نداشته‌‌‌اند. آنها می‌خواستند آزار و نیمار را به سانتیاگو برنابئو بیاورند اما این صحبت‌ها به سرانجامی نرسید. بزرگ‌ترین خرید رئالی‌ها «ماریو دیاز» بود که از لیون به جمع سفیدپوشان ملحق شد و به نظر نمی‌رسد بتواند جایگزین رونالدو باشد.
10- نمایش بد در لیگ قهرمانان
رئال‌مادرید به قهرمانی جام باشگاه‌‌های جهان رسید اما این مسأله نمی‌تواند عملکرد ضعیف آنها در لیگ قهرمانان را لاپوشانی کند. رئالی‌ها مقابل زسکا مسکو در سانتیاگو برنابئو با  ۳ گل شکست خوردند. آنها در مرحله حذفی باید به مصاف آژاکس بروند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }