آخرین خبرها

جوراب هوشمندی که هرگز بو نمی دهد

جوراب هوشمند و همه کاره SilverSocks به‌دلیل وجود میزانی از نقره خالص در بافت آن، درجه حرارت پای کاربر را تنظیم کرده و با استریل کردن باکتری‌ها، بوی بد پاها را برای همیشه رفع می‌کند.


سایت بدون – این جوراب‌ها با بهره‌گیری از خاصیت ضد باکتری نقره، 650 نوع باکتری بدبو در پاها را حذف کرده و طراوت و پاکیزگی را به کاربران هدیه می‌دهد. قسمت بالای ساق این جوراب به‌گونه‌ای طراحی شده است که گردش خون در پاها را تسهیل کرده و با بهره‌گیری از سوراخ‌های بسیار ریز تنفسی درجه حرارت را به‌طور اتوماتیک تنظیم می‌کند.
تنظیم درجه حرارت پاها به تقویت پاشنه‌ها منجر شده و راحتی و آرامش را در کف پا ایجاد می‌کند. این جوراب کاربردی پاهای کاربران را در تمامی اوقات گرم کرده و در صورت راه رفتن طولانی و ایجاد گرمای بیشتر در کف پا، درجه حرارت پاها را به‌طور اتوماتیک تغییر می‌دهد. این جوراب با جذب تعریق پا تمامی میکروب‌ها را استریل کرده و بوی بد را برای همیشه حذف می‌کند.  SilverSockدر سه رنگ و با سه اندازه متفاوت برای کاربران طراحی شده است. 25درصد این جوراب از نقره خالص تشکیل یافته و مابقی مواد آن از کتان، نایلون و استرچ تشکیل شده است. گفتنی است این جوراب هوشمند در حال حاضر در سایت کیک استارتر با قیمتی برابر 29 دلار پیش فروش می‌شود. پیش‌بینی شده است جوراب هوشمند SilverSocks در ماه مارس سال 2019 میلادی به بازارهای جهانی عرضه شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }