آخرین خبرها

معرفی بازی /StarCraft II؛داستان نژادها و شخصیت ها

StarCraft II
شرکت بلیزارد در سال ۲۰۱۷ بازی StarCraft II را رایگان کرد و این بدین معناست که یکی از بهترین بازی‏‌‌‌‌های استراتژی ریل تایم تاریخ حالا فری تو پلی است. این نسخه فری تو پلی، بخش تک نفره داستانی بازی یعنی Wings of Liberty را نیز شامل می‏‌‌‌‌شود اما ادامه‏‌‌‌‌های بعدی آن، یعنی Heart of the Swarm، Legacy of the Void یا Nova Covert Ops را ندارد. در تمام دوران داستانی این مجموعه ما با شخصیت‏‌‌‌‌ها و نژاد‏‌‌‌‌ها و وقایعی روبه‌رو شدیم که به‌شدت حماسی بودند و احساسات ما را به درد می‌آوردند. داستان و نحوه روایت این اثر کمی متفاوت است؛ چرا‌که داستانی علمی-تخیلی و فضایی را بیان می‏‌‌‌‌کند. بخش داستانی این بازی بین ١٤تا١٥ساعت و سبک آن Real-time strategy است. علاوه بر آن این بازی به پرچم دار بازی‏‌‌‌‌های استراتژی در مسابقات جهانی تبدیل شده است. در قسمت دوم این مجموعه نسخه Wings of Liberty ما با نژاد Terran آشنا شدیم و حقایق جالبی را در مورد آنها کشف کردیم و در Heart of the Swarm نیز شرایطی برای آشنایی و شناخت بهتر نژاد Zerg فراهم شد.

در این سری ما با نژاد جدیدی آشنا خواهیم شد و این نژاد با پیروی از بعضی پیش‌گویی‏‌‌‌‌های افسانه‏‌‌‌‌ای می‏‌‌‌‌خواهند به جنگ دشمن کنونی تمام نژاد‏‌‌‌‌ها بروند و از سیاره خود دفاع کنند. نام این نژاد Protoss است. همچنین در این عنوان شاهد عملکرد خیره‌کننده در بخش گیم پلی هستیم، زیرا بخش تک‌نفره و چندنفره کاملاً از هم مجزا و متفاوت بوده و با پرداختن به هر کدام حسابی ذوق‌زده خواهید شد. همچنین پایگاه اصلی شما در بخش داستانی یک ناو فضایی است که در مراحل بازی با به‏‌‌‌‌روزرسانی سلاح‏‌‌‌‌های شما و کمک‌رسانی در مواقع بحرانی، به داد شما خواهد رسید.

برچسب‌ها: , , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }