آخرین خبرها

آیا دربی در سینماها پخش می شود؟

https://static2.jamaran.ir/servev2/VDl0qd2Y5BqC/PBG64w6wfqErp47D1W9w0Jpfa8fpMiBcptkcLd6IQr4,/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%DB%8C.jpg

سایت بدون -سخنگوی کارگروه اکران درباره احتمال پخش مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال در سالن‌های سینما توضیح داد. به گزارش ایلنا، هشتاد و هشتمین مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال که به دربی معروف است، روز پنجشنبه (5 مهر) برگزار می‌شود و احتمال پخش آن در سالن‌های سینما وجود دارد.

غلامرضا فرجی (سخنگوی کارگروه اکران) درباره انتشار برخی اخبار پیرامون پخش مسابقه استقلال و پرسپولیس در سینماها گفت: هیچ درخواستی از سوی سینماداران برای پخش این مسابقه در سالنهای سینما واصل نشده و تصمیمی درباره آن گرفته نشده است.

او ادامه داد: طبیعی است اگر سالنهای سینما درخواستی در این زمینه داشته باشند آن را باید به کارگروه اکران ارائه کنند و ما در جلسه امروز (2 مهر) آن درخواست را بررسی و درباره آن تصمیمگیری میکنیم. فرجی همچنین درباره اکران فیلمهای کمدی در ماه محرم گفت: براساس آییننامه کارگروه اکران، نمایش فیلمهای کمدی در ایام عزاداری ممنوع است و برهمین اساس اکران و نمایش فیلمهای کمدی را از ابتدای محرم ممنوع کردیم.

او ادامه داد: با توجه به پایان دهه اول محرم فیلمهای کمدی میتوانند از روز چهارشنبه (4 مهر) در سینماهای سراسر کشور اکران شوند.

برچسب‌ها: , ,

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد

add_action('wp_head','telegram_seo_link'); function telegram_seo_link(){ if (is_single()) { global $post; $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( get_post_thumbnail_id($post->ID), 'full' ); echo ' '; } }