آیا دربی در سینماها پخش می شود؟

https://static2.jamaran.ir/servev2/VDl0qd2Y5BqC/PBG64w6wfqErp47D1W9w0Jpfa8fpMiBcptkcLd6IQr4,/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%DB%8C.jpg

سایت بدون -سخنگوی کارگروه اکران درباره احتمال پخش مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال در سالن‌های سینما توضیح داد. به گزارش ایلنا، هشتاد و هشتمین مسابقه فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و استقلال که به دربی معروف است، روز پنجشنبه (۵ مهر) برگزار می‌شود و احتمال پخش آن در سالن‌های سینما وجود دارد.

غلامرضا فرجی (سخنگوی کارگروه اکران) درباره انتشار برخی اخبار پیرامون پخش مسابقه استقلال و پرسپولیس در سینماها گفت: هیچ درخواستی از سوی سینماداران برای پخش این مسابقه در سالنهای سینما واصل نشده و تصمیمی درباره آن گرفته نشده است.

او ادامه داد: طبیعی است اگر سالنهای سینما درخواستی در این زمینه داشته باشند آن را باید به کارگروه اکران ارائه کنند و ما در جلسه امروز (۲ مهر) آن درخواست را بررسی و درباره آن تصمیمگیری میکنیم. فرجی همچنین درباره اکران فیلمهای کمدی در ماه محرم گفت: براساس آییننامه کارگروه اکران، نمایش فیلمهای کمدی در ایام عزاداری ممنوع است و برهمین اساس اکران و نمایش فیلمهای کمدی را از ابتدای محرم ممنوع کردیم.

او ادامه داد: با توجه به پایان دهه اول محرم فیلمهای کمدی میتوانند از روز چهارشنبه (۴ مهر) در سینماهای سراسر کشور اکران شوند.

مطلب پیشنهادی

در های دربی تهران به روی زنان گشوده شد/ تماشاگران ویژه پرسپولیس و استقلال

مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس روز گذشته جلسه‌ای را با مسئولان ذی‌ربط برای هماهنگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *